Zestaw dwójnik do kroplownika z wężykami 2 x 70 cm i kroplospływami kąt 90

Producent:
Kod produktu:
Ean:
Dostępność: wybierz wariant
Wybór kroplospływu:
Cena brutto wybierz wariant
Cena netto -
Dane techniczne
Producent: Lider
Elementy zestawu: Zestawy złącze + wężyki + kroplospływy
+ z labiryntem HB 600-2072 2.06 1.67 zł 3.05 zł Wysyłka w ciągu 24 h

Zestaw do kroplownika z kolankiem, wężykiem 70 cm i kroplospływem 90°

Zestaw stosowany do montażu na kroplowniku. Służy do precyzyjnego rozprowadzania wody dokorzeniowo pod konkretną roślinę. Stosowany w uprawach szklarniowych, w donicach, na rabatach. Zestaw podwójny dozuje wodę zgodnie z wydatkiem kroplownika podzielonym na dwa kroplospływy. (tj. przy wydatku kroplownika 8l/h każdy kroplospływ wyda po 4 l/h wody)

UWAGA: zestaw NIE zawiera kroplownika. Kroplownik należy dobrać osobno korzystając z zakładki AKCESORIA.

Akcesoria: Kroplowniki

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Uprawy pod osłonami wymagają szczególnej pielęgnacji, a ich nawadnianie powinno charakteryzować się wyjątkową precyzją. Proponujemy Państwu szeroką gamę niezawodnych produktów kroplujących. Dodatkowo do wspomagania ukorzenienia się i kiełkowania roślin posłużą Państwu oferowane przez firmę HB-System zamgławiacze i mikrozraszacze drobnokropliste.
06.12.2016 Czytaj więcej
Nawadnianie borówki amerykańskiej dobrze jest rozplanować już zimą, aby na wiosnę mieć przygotowany plan instalacji i zająć się samym montażem. Aby system działał poprawnie, ważne jest prawidłowe zaprojektowanie systemu nawadniania i wybór odpowiednich elementów systemu.
02.12.2016 Czytaj więcej
Uniknij błędów przy projektowaniu systemu kroplowego. Jaka linia kroplująca jest najlepsza? Jak układać linię kroplującą? Dowiedz się w jaki sposób przedłużyć żywotność systemu kroplowego i jak uniknąć zapychania emiterów linii. Dokonaj świadomego wyboru odpowiedniego produktu z oferty HB-System. Zapraszamy do skorzystania z porad dotyczących wyboru oraz montażu linii kroplujących!
21.10.2016 Czytaj więcej
Nasi klienci wybrali także
2.51 - 14.49 zł
1.91 - 11.59 zł
16.78 - 105.80 zł
11.77 - 78.12 zł