Wężyk Palaplast 5 x 3,4 PE, 1 mb, 6 bar

Producent:
Kod produktu: PALP 3080/0505
Dostępność: Dostępny na magazynie
Stara cena: 0.87 zł Cena brutto: 0.70
Cena netto: 0.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 0.53
Dane techniczne
Producent: Palaplast
Elementy zestawu: Wężyk
Przejdź do strony producenta

Wężyk Palaplast 5 x 3,4 PE, 1 mb, 6 bar

Wężyk służący do łączenia kroplowników lub złączy 5mm z kroplospływem. Wężyk ucinany jest na dowolną długość z rolki. Rurka charakteryzuje się plastycznością oraz elastycznością. 

  • Średnica zewnętrzna: 5,0 mm
  • Średnica wewnętrzna: 3,4 mm
  • Materiał: PE
  • Kolor wężyka: czarny
  • Długość rolki: 500m
Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Uprawy pod osłonami wymagają szczególnej pielęgnacji, a ich nawadnianie powinno charakteryzować się wyjątkową precyzją. Proponujemy Państwu szeroką gamę niezawodnych produktów kroplujących. Dodatkowo do wspomagania ukorzenienia się i kiełkowania roślin posłużą Państwu oferowane przez firmę HB-System zamgławiacze i mikrozraszacze drobnokropliste.
06.12.2016 Czytaj więcej
Nawadnianie borówki amerykańskiej dobrze jest rozplanować już zimą, aby na wiosnę mieć przygotowany plan instalacji i zająć się samym montażem. Aby system działał poprawnie, ważne jest prawidłowe zaprojektowanie systemu nawadniania i wybór odpowiednich elementów systemu.
02.12.2016 Czytaj więcej
Uniknij błędów przy projektowaniu systemu kroplowego. Jaka linia kroplująca jest najlepsza? Jak układać linię kroplującą? Dowiedz się w jaki sposób przedłużyć żywotność systemu kroplowego i jak uniknąć zapychania emiterów linii. Dokonaj świadomego wyboru odpowiedniego produktu z oferty HB-System. Zapraszamy do skorzystania z porad dotyczących wyboru oraz montażu linii kroplujących!
21.10.2016 Czytaj więcej
Nasi klienci wybrali także