Reflektor/kinkiet ogrodowy ETU (barwa biała ciepła, aluminium)

Producent:
Kod produktu: POLNED 3168191
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 239.00 zł Cena brutto: 215.10
Cena netto: 174.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179.25
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Antracytowy, Biały
Materiał obudowy: Aluminium
Lampy podwodne: nie

Reflektor ETU LED  OSTATNIE SZTUKI !

Lampa kierunkowa ETU LED sprawdzi się zarówno w roli lampy elewacyjnej, jak i reflektora umieszczonego w gruncie. ETU emituje światło nie rażące w oczy dzięki swojej nietuzinkowej, nowoczesnej formie przypominającej dzwon. Pasuje do ogrodów nowoczesnych i minimalistycznych.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia:

Reflektor ETU do światło kierunkowe. Strumień światła emitowany jest w wybranym kierunku z możliwością regulacji w zakresie góra-dół. Emituje światło rozproszone.

Przeznaczenie:

Lampa Etu to specjalne niespotykane światło ogrodowe. Ta wielofunkcyjna oprawa oświetleniowa może być zamontowana na ścianie lub podłodze. Szczególny wygląd lampy sprawia, że urządzenie jest nie tylko funkcjonalne, ale też dekoracyjne. Sprawdzi się w pobliżu altan, na elewacjach budynku i ogrodzeniach lub do doświetlenia rabat roślinnych

Wygląd zewnętrzny:

Kinkiet ETU ma prostą i nowoczesną formę. Ma kształt regularnego kwadratu, z ruchomą częścią szklaną, która umożliwia ustawienie światła w dowolnym kierunku.

Źródło światła:

Energooszczędna żarówka LED 3W o barwie białej ciepłej.

Sposób montażu:

Montaż kinkietu ETU jest bardzo prosty i nie wymaga wiele czasu. Wystarczy przymocować podstawę do ściany za pomocą śrub. Istnieje również możliwość przymocowania lampy do twardego podłoża. Lampa posiada przewód z wtyczką gotową do podpięcia lampy w dowolne złącze Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: aluminium

Kolor obudowy: szary

Wymiary: 115 x 65 x 95 mm (wys. x szer. x gł.)

Rodzaj żarówki: MR16 LED 3W GU5.3 (model 6193011)

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała ciepła 3000K

Moc: 3W 

Strumień światła: 190 lumen 

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 3 m (SPT-1W)

 

Temperatura barwowa - Im niższa temperatura barwowa, tym cieplejsze światło. Według polskich norm wyróżniamy trzy barwy światła:

  • barwę ciepłą (poniżej 3300 K)
  • barwę neutralną (od 3300 K do 5300 K)
  • barwę zimną (powyżej 5300 K)

 

barwa światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej