Reflektor kierunkowy NESO LED, HDPE

Producent:
Kod produktu: POLNED 2606061
Dostępność: Dostępny na magazynie
Stara cena: 62.62 zł Cena brutto: 56.36
Cena netto: 45.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 46.96
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Czarny
Materiał obudowy: Aluminium
Lampy podwodne: nie

Reflektor do ogrodu NESO

Reflektor wykonany z wysokiej jakości HDPE uzyskanie dowolnego koloru RGB oraz dowolnej temperatury barwowej światła białego w zakresie 2700-6500K. Zasięg komunikacji radiowej wynosi 30 metrów. Możliwość sterowania przy pomocy WiFi. Retransmisja otrzymanego sygnału radiowego do kolejnych reflektorów. Automatyczna synchronizacja pomiędzy urządzeniami. Kąt świecenia 15 st. Razem z lampą jest stopka do twardego podłoża, i grot do wbijania w ziemię. 
 

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa NESO jest oświetleniem kierunkowym. Strumień światła skierowany jest w określonym kierunku i posiada regulację góra - dół dzięki przegubowej formie.

Przeznaczenie: 

Oświetlenie ogrodowe 12V typu NESO stosuje się do zaakcentowania elementów ogrodów które są dużych rozmiarów lub są wysokie. Posada silną żarówkę o mocy 2W co oznacza, że idealnie nadaje się do podświetlania wysokich drzew lub rzeźb ogrodowych. Z użyciem tego reflektora można uzyskać ciekawe efekty światło-cienia podświetlając obiekty od tyłu lub rzucając cień roślin na elewację bądź ogrodzenie ogrodu.

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa NESO ma formę smukłego walca umieszczonego na przegubie, na stopce. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. 

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka o dużej mocy i dalekim zasięgu, led barwa ciepła, biała 12 Volt 2 Watt

Sposób montażu: 

Lampa ogrodowa 12V zawiera w zestawie grot do wbijania w ziemię, stopkę na śruby dzięki czemu nie potrzebujemy wyspecjalizowanych narzędzi do montażu. Każdy reflektor wyposażony jest w przewód zakończony wtyczką, gotowy do podpięcia go w dowolne złącze marki Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.
NESO
 
rodzaj żarówki: LED MR16 (model 6193011)
barwa: biała ciepła, 3000K
moc: 2W 
strumień światła: 150 lumen
wymiary: 190 x 135 x 85 mm (wys. x szer. x śred.)
materiał: aluminium, szkło hart.
kolor: czarny
klasa efektywności energ. A+
klasa szczelności: IP44
kabel w zestawie: 2m SPT-1
• zawiera stopę, grot i mocowanie

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Reflektor ogrodowy na prąd o niskim napięciu 12V NESO to najpopularniejsza lampa do ogrodu LED w roku 2022. Jej uniwersalny wygląd, prosty kształt oraz małe rozmiary sprawiają, że pasuje stylistycznie do wielu ogrodów.
04.11.2022 Czytaj więcej
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Nasi klienci wybrali także