Reflektor do ogrodu PROTEGO LED (barwa biała ciepła, stal nierdz.)

Producent:
Kod produktu: POLNED 4118601
Dostępność: Dostępny na magazynie
Stara cena: 385.63 zł Cena brutto: 347.07
Cena netto: 282.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 289.22
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Srebrny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Lampy podwodne: nie

Reflektor do ogrodu PROTEGO LED

Reflektor PROTEGO to elegancka lampa kierunkowa wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Sprawdza się na rabatach oraz do doświetlania drzew. Reflektory wykorzystuje się do wywoływania w ogrodzie różnych efektów światła i cienia. Dzięki swojej prostej formie lampa PROTEGO nadaje się do niemal każdego ogrodu. Dzięki swojej mocnej 5W żarówce doskonale sprawdza się do oświetlenia wysokich obiektów.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa PROTEGO jest oświetleniem kierunkowym. Strumień światła skierowany jest w określonym kierunku. 

Przeznaczenie: 

Lampę kierunkową PROTEGO można stosować do zaakcentowania ciekawych i ważnych miejsc w ogrodzie. Sprawdza się przy doświetleniu drzew, rzeźb ogrodowych, ogrodzeń. Różne ustawienie reflektora zapewnia różne efekty światła i cienia. Dzięki grotowi montowanemu w ziemię można w każdej chwili dostosować miejsce posadowienia urządzenia względem oświetlanego obiektu.

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa kierunkowa PROTEGO ma formę smukłego, długiego walca umieszczonego na niskiej ramie. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z ze stali nierdzewnej. Element górny lampy z żarówką można ustawiać w różnych pozycjach w kierunku góra dół. 

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka barwa led ciepła, biała 12 Volt 5 Watt.

Sposób montażu: 

Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię, dzięki temu lampę można łatwo przemieszczać i obracać w kierunku góra-dół. Istnieje również możliwość przymocowania reflektora PROTEGO do twardego podłoża za pomocą stopki, którą mocuje się śrubą. Lampa posada przewód wyposażony we wtyczkę którą można podłączyć do dowolnego złącza marki Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: stal nierdzewna

Kolor obudowy: srebrny

Wymiary: 140 x 120 x 120 mm (wys. x śr. x dł.)

Rodzaj żarówki: LED MR16 (model 6194011)

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała ciepła 3000K

Moc: 5W 

Strumień światła: 320 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 2 m H05RN-F

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 

barwa światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej