Reflektor do ogrodu LAPIS LED (barwa biała ciepła, efekt kamienia) PROMOCJA

Producent:
Kod produktu: POLNED 3577441
Dostępność: Dostępny na magazynie
Stara cena: 225.96 zł Cena brutto: 203.37
Cena netto: 165.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 164.96
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Efekt kamienia
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
Lampy podwodne: tak

LAPIS LED reflektor kierunkowy​ PROMOCJA

Lampa reflektorowa w obudowie z polimeru imitującego wyglądem naturalnym kamień. Posiada ona wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz stałe zanurzenie pod wodą do 0,5 m głębokości. Tego typu reflektor jest uniwersalnym rozwiązaniem, które znajduje zastosowanie w zbiornikach wodnych od niewielkich oczek wodnych po duże stawy. Lampa LAPIS znajdzie zastosowanie również w różnego rodzaju skalniakach i suchych strumieniach. Estetyczny wygląd zewnętrzny sprawia. że lampy reflektorowe pasują do ogrodów nowoczesnych jak i tradycyjnych.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa LAPIS LED jest oświetleniem kierunkowym. Strumień światła skierowany jest w określone miejsce. 

Przeznaczenie: 

Reflektor LAPIS to dyskretne źródło światła. Stosuje się go na skalniakach, w oczkach wodnych, wokół lub na rabatach, na suchych strumieniach. 

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa LAPIS LED ma formę otoczaka o nieregularnych kształtach w szarym kolorze. Doskonale wtapia się w otoczenie dzięki swojej strukturze przypominającej wyglądem kamień naturalny. 

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka o dużej mocy Power LED, barwa ciepła, biała 12 Volt 3 Watt

Sposób montażu: 

Lampa nie posiada żadnych kotw, grotów lub stopek montażowych. Należy ułożyć ją w dowolnym miejscu - dzięki swojemu wyważonemu ciężarowi nie przesuwa się z miejsca posadowienia. Reflektor Lapis posiada w zestawie wbudowany kabel zakończony wtyczką gotową do podpięcia do dowolnego złącza Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

 

Materiał: polyresin

Kolor obudowy: szary

Wymiary: 110 x 145 x 145 mm (wys. x śr. x dł.)

Rodzaj żarówki: LED MR16 (model 6193011)

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała ciepła 3000K

Moc: 3W 

Strumień światła: 190 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP68

Kabel w zestawie: tak, 2 m ze złączem (SPT-1W)

 

 

barwa światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej
Nasi klienci wybrali także