Reflektor do ogrodu CORVUS LED SMART RGB aluminium

Producent:
Kod produktu: POLNED 3215011
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 354.56 zł Cena brutto: 319.10
Cena netto: 259.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 265.93
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Czarny
Materiał obudowy: Aluminium
Lampy podwodne: nie

Reflektor do ogrodu CORVUS LED SMART RGB

Reflektor 12V CORVUS to lampa wbijana bezpośrednio w grunt, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. CORVUS to lampa przeznaczona do podświetlenia przede wszystkim dużych drzew, posiada silnie świecącą żarówkę o mocy 5W. Lampa odporna na warunki atmosferyczne. 

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa CORVUS LED SMART RGB jest oświetleniem kierunkowym. Strumień światła skierowany jest w określonym kierunku i posiada regulację góra - dół dzięki przegubowej formie.

Przeznaczenie: 

Oświetlenie ogrodowe 12V typu CORVUS stosuje się do zaakcentowania elementów ogrodów które są dużych rozmiarów lub są wysokie. Posada silną żarówkę o mocy 5W co oznacza, że idealnie nadaje się do podświetlania wysokich drzew lub rzeźb ogrodowych. Z użyciem tego reflektora można uzyskać ciekawe efekty światło-cienia podświetlając obiekty od tyłu lub rzucając cień roślin na elewację bądź ogrodzenie ogrodu.

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa CORVUS LED SMART RGB ma formę smukłego walca umieszczonego na przegubie, na stopce. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. 

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka o dużej mocy i dalekim zasięgu, RGB + 3000K/6000K sterowanie Bluetooth

Sposób montażu: 

Lampa ogrodowa 12V zawiera w zestawie grot do wbijania w ziemię, stopkę na śruby dzięki czemu nie potrzebujemy wyspecjalizowanych narzędzi do montażu. Każdy reflektor wyposażony jest w przewód zakończony wtyczką, gotowy do podpięcia go w dowolne złącze marki Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.
CORVUS 3154011
 
rodzaj żarówki: LED MR16 (model 6193011)
barwa: biała ciepła, 3000K
moc: 5W 
strumień światła: 390 lumen
wymiary: 190 x 135 x 85 mm (wys. x szer. x śred.)
materiał: aluminium, szkło hart.
kolor: czarny
klasa efektywności energ. A+
klasa szczelności: IP44
kabel w zestawie: 2m SPT-1
• zawiera stopę, grot i mocowanie

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej