Reflektor do ogrodu ARIGO LED (barwa biała ciepła, stal nierdz.)

Producent:
Kod produktu: POLNED 4116601
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 393.48 zł Cena brutto: 354.13
Cena netto: 287.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 295.11
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Srebrny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Lampy podwodne: tak

Reflektor ogrodowy ARIGO LED 

Reflektor ARIGO to lampa kierunkowa o najwyższej klasie szczelności IP68. Reflektor może być trwale zanurzony w wodzie na głębokości max. 0,5 m. Lampa ARIGO posiada grot oraz stopkę do montażu. Reflektor do ogrodu ARIGO jest wykonany ze stali nierdzewnej dzięki czemu jest trwały (odporny na warunki zewnętrzne) i uniwersalny.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa ARIGO jest oświetleniem kierunkowym. Strumień światła skierowany jest w określonym kierunku. 

Przeznaczenie: 

Reflektor ARIGO to wielofunkcyjne uniwersalne oświetlenie, które można zamontować w ogrodzie zarówno na ziemi w gruncie, jak i pod powierzchnią wody. Lampa 12 V ARIGO nadaje się do oświetlenia drzew, rabat roślinnych, rzeźb ogrodowych oraz oczek wodnych zarówno z zewnątrz, jak i z głębi. 

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa ARIGO ma formę smukłego walca umieszczonego na niskiej ramie. Obudowa zewnętrzna wykonana jest ze stali nierdzewnej. Element górny lampy z żarówką można ustawiać w różnych pozycjach w kierunku góra dół. 

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka barwa led ciepła, biała 12 Volt 3 Watt.

Sposób montażu: 

Lampa ARIGO posiada wbudowany przewód zakończony wtyczką gotową do podłączenia reflektora pod dowolne złącze Garden Lights. Posiada grot do wbicia w ziemię oraz stopkę do przykręcenia na podłożu utwardzonym.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: stal nierdzewna

Kolor obudowy: srebrny

Wymiary: 125 x 90 x 90 mm (wys. x śr. x dł.)

Rodzaj żarówki: LED MR16 (model 6193011)

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała ciepła 3000K

Moc: 3W 

Strumień światła: 190 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP68

Kabel w zestawie: tak, 2 m ze złączem (SPT-1W)

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 
 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej