Reflektor do ogrodu ARCUS LED (barwa biała ciepła, aluminium)

Producent:
Kod produktu: POLNED 3164011
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 288.42 zł Cena brutto: 259.58
Cena netto: 211.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 216.32
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Czarny
Materiał obudowy: Aluminium
Lampy podwodne: nie

Reflektor do ogrodu ARCUS 12V

Reflektor ogrodowy ARCUS to najpopularniejszy model oświetlenia kierunkowego. Dzięki swojej uniwersalnej formie pasuje do wielu ogrodów. Lampa reflektorowa 12V znajduje zastosowanie w punktowym oświetleniu wybranych elementów ogrodu i zaakcentowania kluczowych miejsc. Dzięki swojej mocnej żarówce 5W doskonale sprawdza się do doświetlenia drzew.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa ARCUS  jest oświetleniem kierunkowym. Strumień światła skierowany jest w określonym kierunku. 

Przeznaczenie: 

Oświetlenie ogrodowe model ARCUS stosuje się do oświetlenia wybranych miejsc w ogrodzie. Nadaje się do zaakcentowania drzew lub roślin o ciekawym pokroju, rzeźb lub figur w ogrodzie. Może służyć do naświetlenia obiektów od frontu, od dołu lub od tyłu. Z uwagi na dużą moc szczególnie rekomendowana jest do doświetlania drzew.

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa ARCUS  ma formę smukłego walca umieszczonego na niskiej stopce. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. Element górny lampy z żarówką można ustawiać w różnych pozycjach w kierunku góra dół. Lampa ARCUS posiada obręcz w kolorze srebrnym, dzięki czemu pasuje zarówno do słupków, kinkietów czarnych jak i tych ze stali nierdzewnej.

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka LED barwa ciepła, biała 12Volt 5 Watt, MR16.

Sposób montażu: 

Reflektor ARCUS posiada w zestawie grot do wbicia w ziemię, stopkę wraz ze śrubami do przytwierdzenia do powierzchni utwardzonej. Każdy model posiada kabel zakończony wtyczką gotową do wpięcia lampy w dowolne złącze Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: aluminium

Kolor obudowy: czarny

Wymiary: 110 x 120 x 63 mm (wys. x szer. x dł.)

Rodzaj żarówki: LED MR16 (model 6194011)

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała ciepła 3000K

Moc: 5W 

Strumień światła: 320 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 1 m H05RN-F

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 

 

barwa światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Firma Graden Light stara się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów wprowadzając nowe produkty oraz udoskonalając już istniejący asortyment tak by każdy znalazł odpowiednią lampę do swojego ogrodu. Sprawdź co nowego znajdziesz w ofercie na sezon 2021.
10.02.2021 Czytaj więcej
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej