Przepływomierz Rain Bird

Producent:
Kod produktu:
Ean:
Dostępność: wybierz wariant
Wybór gwintu:
Cena brutto wybierz wariant
Cena netto -
Dane techniczne
Producent: Rain Bird
Rodzaj czujnika: przepływu
Rodzaj podłączenia: Przewodowy
+ FS150PBSP 1 1/2" RB M80115 2767.20 2249.76 zł 2767.20 zł Na magazynie
+ FS200PBSP 2" RB M80116 0 0 zł Na magazynie

Przepływomierz Rain Bird - czujnik przepływu alarmujący o nieprawidłowościach !

Czujnik przepływu Rain Bird to urządzenie o prostej konstrukcji, opartej na wirnikach z tworzywa sztucznego. Przepływomierz Rain Bird daje możliwość monitorowania przepływu w rurze głównej. Miernik jest przeznaczony do rozbudowanych instalacji o wielu sekcjach - pozwala na detekcję usterek i przecieków w rurach. 

Czujnik współpracuje z wielosekcyjnymi sterownikami Rain Bird serii LX, które są wyposażone w system monitorowania przepływu.

W doborze odpowiedniego rozmiaru przepływomierza należy kierować się wartościami przepływu minimalnego i maksymalnego. Nie należy dopasowywać średnicy przepływomierza do średnicy magistrali.

Producent: Rain Bird

 • Sposób pracy: dzięki prostej konstrukcji wirnika z sześcioma łopatkami czujnik zamontowany na rurze zbiera informacje o aktualnym przepływie i przesyła je do sterownika. Dzięki tym danym można w sposób dokładny określić prawidłowość działania systemu i wykryć ewentualne usterki.
 • Montaż: czujnik do pracy na zewnątrz lub pod ziemią, montaż bezpośrednio na rurze głównej.
  Sterowniki serii ESP-LX umożliwiają bezpośrednie podłączenie czujnika przepływu FS bez konieczności stosowania przekaźnika.
  W przypadku sterownika ESP-LXD czujnik przepływu musi zostać podłączony do wbudowanego inteligentnego modułu przepływu z dekoderem czujnika SD-210.
 • Regulacja: regulacja dopuszczalnego zakresu przepływu po przekroczeniu którego wyłączy się system- poprzez moduł wbudowany w sterownik
 • Dane elektryczne: 2 przewody 18 AWG (1,2 metra)
 • Wymiar: Przyłącze: 1" GW-4" GW
 • Zakres pracy:
  Dokładność: ± 1% (pełnej skali)
  Prędkość: 1,2- 12,2 m3/h
  Ciśnienie: 6,9 bar (maks.)
  Temperatura: 60°C (maks.)

Zalecany zakres pracy czujników przepływu RainBird
Czujniki RainBird będą działać zarówno przy wyższej, jak i niższej wartości przepływu, niemniej sprawdzona praktyka konstrukcyjna nakazuje korzystanie z tego zakresu w celu uzyskania jak najlepszych wyników. Czujniki powinny być dobierane do przepływu, a nie rozmiarów rur.

 

Akcesoria
Podobne produkty