Lampy ozdobne do ogrodu LED 12V

Lampy dekoracyjne do ogrodu to połączenie funkcjonalności i estetyki. Dzięki niezwykłemu designowi lamp stanowią one oprócz źródła nastrojowego światła także dodatkową ozdobę terenów zieleni.

Kule LED do ogrodu 12V

W ofercie mamy dostępne popularne ostatnimi czasy Kule LED do ogrodu różnej średnicy, którymi sterować można za pomocą prostego pilota zmieniając ich barwę z białej ciepłej na zimną lub na dowolny kolor z dostępnej palety barw RGB. Dzięki tej funkcji odbiór ogrodu przez użytkownika może być różny, może on uzyskiwać różne efekty dostosowując wygląd ogrodu do okazji i aktualnego nastroju.
Polecamy użycie kuli 12V samodzielnie na powierzchni trawnika lub w kompozycji kilku sztuk w różnych bądź jednakowych rozmiarach. Idealnie sprawdzi się wpleciona w kompozycję na rabacie, szczególnie z roślinami o rozłożystym pokroju lub trawami ozdobnymi. Pasować będzie do zabudowy minimalistycznej, nowoczesnej.

Owale LED do ogrodu

Ciekawą alternatywą dla Kuli LED są OVAL LED, czyli spłaszczone, symetryczne owalne klosze w białym kolorze. Funkcje i sterowanie lampą jest identyczne jak w przypadku tradycyjnej świecącej kuli. Do każdej sztuki dołączany jest pilot zmiany barwy. Polecamy stosowanie świecącego owalu jako akcent na rabacie roślinnej, bądź na trawniku. Świetnie sprawdzi się do zaznaczenia kluczowych punktów w kompozycji ogrodu.

FLAT 40 LED, czyli lampa do ogrodu imitująca kamień

FLAT 40 to lampa kształtem przypominająca nieco lampę OVAL, jednak nie ma ona symetrycznej budowy. Ma za zadanie naśladować swoją formą i kolorystyką kamień. Jej wygląd można porównać do białego otoczaka i dlatego sprawdzi się świetnie wszędzie tam, gdzie białe kamienie używane są jako dekoracja ogrodu. Świetnie wtapia się w otoczenie stanowiąc element zaskakujący dla obserwatorów. Każdy FLAT 40 LED posiada pilot zmiany barwy i emituje rozproszone, nastrojowe światło.

Zewnętrzny łańcuch choinkowy LED

Łańcuch LED do ogrodu LINEA to świetna alternatywa dla łańcuchów dekoracyjnych 230VAC. Dzięki niskonapięciowej technologii i najwyższej klasie szczelności IP68, łańcuch LED do ogrodu LINEA, jest bezpieczną dekoracją elektryczną. Sprawdzi się do nastrojowego przystrajania drzew, nie tylko iglastych, wysokich krzewów, krawędzi ogrodzeń i altan. Szczególnie polecany do przystrajania w okresie zimowym.

Lampa do fontanny LED FONTANA

Lampa FONTANA doskonale sprawdzi się do oświetlania fontann i oczek wodnych. Wystarczy podpiąć do niej od dołu wąż 3/4" i przez otwór puścić wodę, a lampę podłączyć do transformatora 12V. Przepływający strumień będzie oświetlony barwą białą ciepłą. Fontana sprawdzi się do zaakcentowania i podkreślenia punktów w zbiorniku wodnym i wprowadza element ruchu w ogrodzie. 

SCHEMAT MONTAZU

 

Przykładowe wykorzystanie lamp dekoracyjnych:

Lampa fontannowa z końcówką 3/4" IP68 może być mocowana na końcówkę gumowego przewodu lub wciskana w otwór
FONTANA Led SMD 1W 12 V IP68 3 / 4"
Kula LED do ogrodu Świecąca kula do ogrodu jest odporna na UV i niskie temperatury. Wykonana jest z utwardzonego polietylenu, dodatkowo
Kula LED RGB  +  pilot

Kula LED RGB + pilot

495 PLN
445.50 PLN
Lampa owalna do ogrodu 12V OVAL  OSTATNIE SZTUKI ! Owalna lampa dekoracyjna odporna na UV i niskie temperatury. Obudowa wykonana jest
Lampa Oval LED RGB  +  pilot

Lampa Oval LED RGB + pilot

369 PLN
332.10 PLN
LINEA 1 zestaw startowy Rodzaj oświetlenia: Lampki LINEA są oświetleniem punktowym. Przeznaczenie: Oświetlenie typu LINEA stosuje się na
LINEA 1 zestaw startowy 10m. 100 LED's biały ciepły

Aktualności

Kabel do oświetlenia ogrodowego

2019-11-21
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
więcej

Oświetlenie 12V - zalety oświetlenia niskonapięciowego

2019-11-20
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
więcej

Poradnik instalacji oświetlenia - cz.3 Połączenie elementów

2017-08-02
Połączenie wszystkich elementów instalacji i montaż w terenie jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Przewody można łączyć i układać na powierzchni ziemi, przykryć je korą lub zakopać na niewielką głębokość pod ziemią.
więcej