Lampa ogrodowa do zabudowy 12V

Lampa ogrodowa do zabudowy 12V marki Garden Lights jest doskonałym wyborem do ogrodów przydomowych gdzie wytrzymałość urządzenia oraz bezpieczeństwo domowników to podstawa. 

Lampy ogrodowe wykorzystujące niskonapięciowe zasilanie 12 Volt zapewniają bezpieczne użytkowanie szczególnie dla dzieci i zwierząt. Kable można układać bezpośrednio na ziemi lub pod korą, a co najważniejsze jesteśmy w stanie zrobić to sami bez pomocy elektryka co obniża koszty instalacji systemu. 

Lampy ogrodowe do zabudowy służą do montowania w ścianach budynków, kolumnach lub w słupach ogrodzeniowych, murkach oporowych. Lampy do zabudowy można wbudować w schody drewniane lub kamienne. 

W ofercie marki Garden Lights znajdziemy lampy z aluminium malowanego proszkowo lub ze stali nierdzewnej.

 

Przykładowe wykorzystanie lamp do zabudowy:

ATRIA lampa do zabudowy/podwodna Led 0,5W biały ciepły Rodzaj oświetlenia: Lampa Astra jest oświetleniem punktowym. Źródło światła
ATRIA lampa do zabudowy / podwodna Led 0,5W biały ciepły
ATRIA lampa do zabudowy/podwodna Led 0,5W niebieski​ Rodzaj oświetlenia: Lampa Astra jest oświetleniem punktowym. Źródło światła
ATRIA lampa do zabudowy / podwodna Led 0,5W niebieski
EXILLIS kostka LED Rodzaj oświetlenia: Lampa EXILLIS jest oświetleniem punktowym. Źródło światła skierowany jest
EXILLIS kostka LED

EXILLIS kostka LED

239 PLN
215.10 PLN
UMBRA LED reflektor do zabudowy​ Rodzaj oświetlenia: Lampa UMBRA LED jest oświetleniem punktowym. Źródło światła skierowany jest
UMBRA LED reflektor do zabudowy
XERUS kostka Led, 2W, biały pilmer szary, IP68​ Rodzaj oświetlenia: Lampa XERUS LED jest oświetleniem punktowym. Źródło
XERUS kostka Led, 2W, biały pilmer szary, IP68

Aktualności

Poradnik instalacji oświetlenia - cz.3 Połączenie elementów

2017-08-02
Połączenie wszystkich elementów instalacji i montaż w terenie jest prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Przewody można łączyć i układać na powierzchni ziemi, przykryć je korą lub zakopać na niewielką głębokość pod ziemią.
więcej

Poradnik instalacji oświetlenia - cz.2 Dobór przewodów i złączek

2017-08-02
Prawidłowe działanie instalacji oświetlenia opiera się na odpowiednim połączeniu przewodów głównych i kabli, które połączone są za pomocą złączek. System elementów łączących kable gwarantuje szczelność i niezawodność działania instalacji. System Plug&Play nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. Podczas montażu nie potrzeba żadnych narzędzi.
więcej

Poradnik instalacji oświetlenia - cz.1 Dobór transformatora

2017-08-02
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
więcej