Mostek WiFi do sterowania oprawami i żarówkami RGB smartfonem

Producent:
Kod produktu: POLNED 8814404
Dostępność: Na magazynie
Stara cena: 159.00 zł Cena brutto: 143.10
Cena netto: 116.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119.25

Mostek WiFi do sterowania oprawami i żarówkami RGB smartphonem

Urządzenie to pełni rolę wielofunkcyjnego kontrolera, które pozwala na sterowanie oświetleniem poprzez WiFi w Twoim ogrodzie za pomocą urządzeń pracujących pod systemem Android lub IOS.

Mostek umożliwia podłączenie się do domowej sieci dzięki czemu nie ma potrzeby przełączać się między sieciami bezprzewodowymi. Może być również zastosowany do obsługi wszystkich urządzeń inteligentnego oświetlenia 2.4G: żarówek RGB, RGBW, ściemnianego oświetlenia itd. Tym prostym urządzeniem można kontrolować oświetlenie przy użyciu smartphona opartym na systemie iOS lub systemie Android, używając nowej darmowej aplikacji dostępnej na AppStore lub Google Play.

 

 

Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej