Green Spin 2014 mikrozraszacz z wężykiem 50 cm, obciążnikiem, 2 szt. bagnet F, bagnet M i obciążnikiem (dysza do wyboru)

Green Spin 2014 mikrozraszacz z wężykiem 50 cm, obciążnikiem, 2 szt. bagnet F, bagnet M i obciążnikiem (dysza do wyboru)
Kod produktu:
Dostępność: Dostępność
Wybór długości wężyka:
Stara cena 10.21 PLN
Cena brutto 9.17 PLN
Cena netto 7.46 PLN
Ilość:
Dane techniczne: Producent   : Naandanjain
Nazwa   : Green Spin
Pozycja   : podwieszany
Zestawy   : gotowe do wbicia w rurę
Akcesoria do mikrozraszaczy   : nie
Green Spin 2014 mikrozraszacz z wężykiem 50 cm, obciążnikiem, 2 szt. bagnet F, bagnet M i obciążnikiem (dysza do wyboru) + z dyszą 105 l/h (zielona) NAAN 282202BW50O 9.17 7.46 zł 10.21 zł Na magazynie

karta katalogowa

Mikrozraszacz Green-Spin 2014- Zestaw mikrozraszacz z bagnetem F

System mikrozraszaczy podwieszanych stosowany jest w uprawach szklarniowych i tunelach foliowych. Dzięki rewolucyjnej budowie Green Spina nie występują "martwe" pola przy nawadnianiu- mikrozraszacz nie posiada głowicy do montażu wkładek i dysz jak większość urządzeń tego typu. System stosowany głównie w uprawach pod osłonami. Do każdego zestawu zaleca się użycie antykapacza.

Zestaw składa się z:

 • 1 szt. mikrozraszacza 2014
 • 1 szt. dyszy 105 lub 160 l/h
 • 2 szt. bagnetu F
 • 1 szt. bagnetu M
 • 1 szt. wężyka 50 cm
 • 1 szt. obciążnika

Producent: NaanDanJain

 • Montaż: Do mikrozraszacza zamontować bagnet F, a następnie przyczepić go do wężyka. Dociąć wężyk do odpowiedniej długości. W celu zaczepienia wężyka z mikrozraszaczem, w rurociągu wykonać otwór. Na ewentualnie wężyk nałożyć obciążnik. Do końca wężyka doczepić komplet przeciwstawnych bagnetów. Bagnety wetknąć w otwór wykonany w rurze LDPE. Zalecane jest bezpośrednio do mikrozraszacza, a pomiędzy bagnet F przymocować antykapacz.
 • Zalecane ciśnienie robocze: 2,0 – 3,0 atm.
 • Wysokość montażu: 1,80 m nad poziomem terenu
 • Średnica zraszania (przy ciśnieniu 2,0 atm.):
  Dysza zielona 105 l/h - 7,5 m
  Dysza czarna 160 l/h - 8,5 m
 • Filtracja wody: 80 mesh​

Nawadnianie chłodzące, czyli jak kształtować warunki termiczne na polu w czasie upałów

2017-03-02
Deszczownie mogą kształtować warunki termiczne pola. Znajdują zastosowanie zarówno w obniżaniu temperatury i tworzeniu odpowiedniego mikroklimatu w czasie upałów, jak i w ochronie antyprzymrozkowej podczas występowania temperatur niskich lub wręcz minusowych. Jak schłodzić pole? Czym schłodzić pole? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz na naszych aktualnościach!
więcej

Nawadnianie w szklarni

2016-12-06
Uprawy pod osłonami wymagają szczególnej pielęgnacji, a ich nawadnianie powinno charakteryzować się wyjątkową precyzją. Proponujemy Państwu szeroką gamę niezawodnych produktów kroplujących. Dodatkowo do wspomagania ukorzenienia się i kiełkowania roślin posłużą Państwu oferowane przez firmę HB-System zamgławiacze i mikrozraszacze drobnokropliste.
więcej

Nasi klienci wybrali także

Rura LDPE
  Rura nawodnieniowa polietylenowa PE jest jednym z podstawowych elementów systemu nawadniającego. Rurociągi
Rura PE Palaplast LDPE (czarna)
Zawór kulowy Itap GW x GW - z rączką
Zawór kulowy Itap GW x GW

Zawór kulowy Itap GW x GW

21.25 PLN
19.64 PLN
Złączka wciskana GZ  Opis: Złączka wciskana służy do połaczenia/dosztukowania rur PE lub linii kroplujących (od strony średnicy
Złączka wciskana GZ

Złączka wciskana GZ

1.09 PLN
0.98 PLN
  Uwaga: Posiadamy złączki PE firmy IRRITEC oraz NORMA GROUP, marka jest wybierana losowo. Na życzenie klienta możemy wysłać
Kolano PE x GZ

Kolano PE x GZ

5.01 PLN
3.30 PLN