Linia kroplująca podziemna na skarpy z kompensacją ciśnienia Rain Bird XFSCV 16 mm; 0.33 m; 2.3 l/h (rolka 100 m, brązowa)

Producent:
Kod produktu: RB XFSCV2333100
Dostępność: Na magazynie
Stara cena: 896.39 zł Cena brutto: 746.99
Cena netto: 607.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 646.16
Dane techniczne
Producent: Rain Bird
Wydatek wody z kroplownika: 2,30 l/h
Kompensacja ciśnienia: z kompensacją ciśnienia
Rozstaw emiterów: co 33 cm
Zastosowanie: nawadnianie rabat, nawadnianie skarp, nawadnianie upraw rzędowych, nawadnianie żywopłotów
Montaż: naziemna
Długość krążka: 100 mb.
Kolor: brązowa

Linia kroplująca podziemna XFSCV 2,3 l/h, rozstaw emiterów co 33 cm - linia podziemna na skarpy, pierwsza linia z zaworami stopowymi!

Linia XFSCV to produkt przeznaczony do kroplowego nawadniania rabat znajdujących się na wzniesieniach terenu. Przewód posiada emitery z wbudowanymi zaworami stopowymi, które blokują swobodny wypływ wody z emiterów przy znacznych różnicach wysokości - nawet do 2,44 m - co znacznie przewyższa możliwości dostępnych na rynku urządzeń. Produkt charakteryzuje się dużą elastycznością, odpornością na UV i na stosowane w ogrodnictwie środki chemiczne.

Kompensacja ciśnienia zapewnia jednolity wydatek na całej długości ciągu linii, niezależnie od ciśnienia wyjściowego. Specjalnie zaprojektowane emitery zapewniają stałe natężenie przepływu na całej długości ciągu (max. 147 mb.), niezależnie od różnic wysokości terenu.

Producent: Rain Bird

  • Rozmiar: 16 mm
  • Rozstaw emiterów: co 30 cm
  • Wydatek wodny z emitera: 2,3 l/h
  • Zakres ciśnienia roboczego: 0,59 - 4,14 bar
  • Maksymalne długości ciągów: zależnie od ciśnienia wyjściowego 93-178 mb. w jednym zamkniętym ciągu. W ramach jednej sekcji może pracować kilka ciągów.
  • Długość rolki: 100 m
  • Zalecane filtrowanie: tak, filtry dyskowe 150-120 mesh
  • Filtr UV- tak
  • Linia podziemna: tak

Wymiary: 
Średnica zewnętrzna: 16,1 mm
Średnica wewnętrzna: 13,6 mm
Grubość ścianki: 1,2 mm

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Nawadnianie borówki amerykańskiej dobrze jest rozplanować już zimą, aby na wiosnę mieć przygotowany plan instalacji i zająć się samym montażem. Aby system działał poprawnie, ważne jest prawidłowe zaprojektowanie systemu nawadniania i wybór odpowiednich elementów systemu.
02.12.2016 Czytaj więcej
Nawadnianie kropelkowe - jaki przewód kroplujący wybrać? Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi wyboru przewodu kroplującego w zależności od podlewanej powierzchni. Unikaj popełniania błędów przy projektowaniu. Wybierz odpowiedni produkt z poradnikiem HB-System!
09.11.2016 Czytaj więcej
Uniknij błędów przy projektowaniu systemu kroplowego. Jaka linia kroplująca jest najlepsza? Jak układać linię kroplującą? Dowiedz się w jaki sposób przedłużyć żywotność systemu kroplowego i jak uniknąć zapychania emiterów linii. Dokonaj świadomego wyboru odpowiedniego produktu z oferty HB-System. Zapraszamy do skorzystania z porad dotyczących wyboru oraz montażu linii kroplujących!
21.10.2016 Czytaj więcej