Lampa stojąca TITAN LED (barwa biała ciepła, efekt kamienia) PROMOCJA

Producent:
Kod produktu: POLNED 3580401
Dostępność: Dostępny na magazynie
Stara cena: 653.24 zł Cena brutto: 587.92
Cena netto: 477.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 476.87
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Efekt kamienia
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
Lampy podwodne: nie

Lampa stojąca TITAN LED PROMOCJA

Słupek ogrodowy TITAN stylizowany jest wyglądem oraz wagą naturalny kamień. Ma on większą odporność na warunki atmosferyczne niż kamień naturalny. Nie nasiąka wodą, nie porasta mchem i nie pęka w czasie mrozów. Posiada klosz,  osłaniający żarówkę, w postaci kwadratowych warstw wykonanych ze szkła hartowanego powoduje sferyczne rozchodzenie światła. W zestawie z lampą znajduje się stopa montażowa oraz grot do wbicia w ziemię.

W ofercie znajdziesz również lampę z tego modelu o wysokości  40 cm o nazwie Nepos

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa stojąca 12V TITAN jest oświetleniem punktowym, Źródło światła rozchodzi się sferycznie dzięki szklanym kwadratom ułożonych warstwowo.  

Przeznaczenie: 

Oświetlenie zewnętrzne model TITAN ma za zadanie podkreślać i wyznaczać ciągi komunikacyjne oraz eksponować znaczące elementy w zagospodarowaniu terenu. Lampy stojące ułożone szeregowo co parę metrów zwracają uwagę na granice stref w ogrodzie.

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa stojąca TITAN ma formę słupka o przekroju kwadrata stylizowanego na kamienny postument. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z żywicy polimerowej w ciemnym szarym kolorze. Źródło światła znajduje się w górnej części słupka, sama żarówka osłonięta jest hartowanym szkłem o zielonkawym zabarwieniu. Część szklana zakończona jest prostopadłościanem z żywicy polimerowej.

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka led ciepła, biała 12 Volt 3 Watt.

Sposób montażu: 

Lampę stojącą TITAN można zamontować w ziemi za pomocą wbijanego grota lub przykręcić do powierzchni utwardzonej za pomocą stopki montażowej. Każda lampa TITAN wyposażona jest w przewód z wtyczką, którą przyłącza się do dowolnego złącza Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: polyresin (tworzywo sztuczne)

Kolor obudowy: efekt kamienia

Wymiary: 600 x 105 x 105 mm (wys. x szer. x dł.)

Rodzaj żarówki: LED MR16 (model 6193011)

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała ciepła 3000K

Moc: 3W 

Strumień światła: 190 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 2 m ze złączem (SPT-1W)

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej