Lampa stojąca PHOBOS LED (barwa biała ciepła, efekt kamienia)

Producent:
Kod produktu: POLNED 3538461
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 567.88 zł Cena brutto: 511.09
Cena netto: 415.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 425.91
Dane techniczne
Barwa światła: biała neutralna 6000K
Kolor obudowy: Efekt kamienia
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
Lampy podwodne: nie

PHOBOS lampa stojąca​

Słupek oświetleniowy 12v Phobos to lampa stojąca wykonana z żywicy polimerowej stylizowanej wyglądem  i wagą na naturalny kamień. Słupek Phobos ma jednak większą odporność na warunki atmosferyczne (w tym pękanie przy niskim temperaturach), a także nie porasta mchem. Klosz lampy w postaci kwadratowych warstw szkła hartowanego wykonanych powoduje sferyczne rozchodzenie światła. W zestawie z lampą jest w zestawie stopka z kołeczkami i wkrętami a także grot do mocowania lampy w ziemi.

W ofercie znajdziesz również wyższą lampę z tego modelu o wysokości  60 cm o nazwie Kollosos

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa PHOBOS jest oświetleniem punktowym LED, Źródło światła rozchodzi się sferycznie dzięki szklanym kwadratom ułożonych warstwowo.  

Przeznaczenie: 

Lampę stojącą PHOBOS stosuje się wzdłuż ciągów komunikacyjnych, wzdłuż rabat, przy schodach, przy podjazdach i wejściach do budynków. Mają za zadanie podkreślać i wyznaczać ciągi komunikacyjne oraz eksponować znaczące elementy w zagospodarowaniu terenu. 

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa PHOBOS ma formę teksturyzowanego słupka o przekroju kwadrata. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z żywicy polimerowej w ciemnoszarym kolorze.  Źródło światła znajduje się w górnej części słupka. Żarówka zabezpieczona jest kloszem wykonanym z hartowanego szkła o zielonkamym zabarwieniu. Część szklana zakończona jest prostopadłościanem z żywicy polimerowej. Z uwagi na swoją teksturę pasują do kamiennych wykończeń elewacji, murków oporowych wtapiając się w otoczenie.

Żródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka led ciepła, biała 12 Volt 2 Watt, MR16, Gu5,3 

Sposób montażu: 

Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. Słupek posiada w zestawie wbudowany przewód wyposazony we wtyczkę kompatybilną z dowolnym złączem marki Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: polyresin (tworzywo sztuczne)

Kolor obudowy: efekt kamienia

Wymiary: 400 x 105 x 105 mm (wys. x szer. x dł.)

Rodzaj żarówki: LED MR16 (model 6022101)

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała zimna 6000K

Moc: 1.5W 

Strumień światła: 88 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 2 m ze złączem (SPT-1W)

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 

barwa światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej