Lampa stojąca LUNIA LED (barwa regulowana, stal nierdzewna)

Producent:
Kod produktu: POLNED 4138601
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 108.42 zł Cena brutto: 97.59
Cena netto: 79.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 81.32
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Srebrny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Lampy podwodne: nie

Lampa do ogrodu LUNIA

Lampa stojąca LUNIA wykonana ze stali nierdzewnej. Klosz w postaci szklanego słupka powoduje sferyczne rozchodzenie światła. Razem z lampą jest w zestawie stopka z kołeczkami i wkrętami a także grot do mocowania lampy w ziemi.

W ofercie jest dostępny wyższy słupek o nawie Silia

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa zewnetrzna 12V LUNIA

Przeznaczenie: 

Lampa ogrodowa stojąca LUNIA pomaga oznaczyć i rozświetlić ciągi komunikacyjne, granice rabat lub wejście do budynku, czy altany ogrodowe. Słupki oddalone od siebie o kilka metrów i ustawione szeregowo podkreślają geometrię ścieżek. Umieszczone wewnątrz rabat roślinnych tworzą subtelną grę światła i cienia. Świetnie pasują do ogrodów rustykalnych. 

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa 12V do ogrodu LUNIA ma formę smukłego słupka o przekroju koła. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z HDPE w srebrnym kolorze. Źródło światła znajduje się w górnej części słupka, sama żarówka osłonięta jest szkłem o białym zabarwieniu. Część szklana jest w formie kręgów, które zapewniają sferyczne rozchodzenie się światła. 

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka led ciepła, biała 12 Volt 1.5 Watt, cylinder 12 V/1 W Gu 5,3 

Sposób montażu: 

Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. Montaż lampy nie wymaga dodatkowych narzędzi. Słupek ogrodowy wyposażony jest w zakończony wtyczka przewód, pasujący do dowolnego złącza marki Garden Lights. 

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

LUNIA 4138601

 

• rodzaj żarówkiLED SMD 12V/1 W Gu5,3
strumień światła: 90 lumen
moc: 1,5W
 • barwa: LED SMD 12V/1 W Gu5,3 regulowane 3000K-6000K
 • wymiary: 440 x 60 mm (wys. x szer. x dł.)
materiał: stal nierdzewna
klasa efektywności energ. A++
klasa szczelności: IP44
kabel w zestawie: 1,5m SPT-1W ze złączem
• zawiera stopę, grot i mocowanie

 

barwa światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Firma Graden Light stara się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów wprowadzając nowe produkty oraz udoskonalając już istniejący asortyment tak by każdy znalazł odpowiednią lampę do swojego ogrodu. Sprawdź co nowego znajdziesz w ofercie na sezon 2021.
10.02.2021 Czytaj więcej
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej