Lampa stojąca LARIX LED (barwa biała ciepła, HDPE antracyt)

Producent:
Kod produktu: POLNED 2572061
Dostępność: Dostępny na magazynie
Stara cena: 130.36 zł Cena brutto: 117.32
Cena netto: 95.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 97.77
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Antracytowy
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
Lampy podwodne: nie

Lampa do ogrodu LARIX

Lampa stojąca LARIX wykonana z tworzywa sztucznego HDPE w kolorze antracytowym. Klosz w postaci pierścieni wykonanych ze szkła powoduje sferyczne rozchodzenie światła. Razem z lampą jest w zestawie stopka z kołeczkami i wkrętami a także grot do mocowania lampy w ziemi.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa zewnetrzna 12V LARIX

Przeznaczenie: 

Lampa ogrodowa stojąca LARIX pomaga oznaczyć i rozświetlić ciągi komunikacyjne, granice rabat lub wejście do budynku, czy altany ogrodowe. Słupki oddalone od siebie o kilka metrów i ustawione szeregowo podkreślają geometrię ścieżek. Umieszczone wewnątrz rabat roślinnych tworzą subtelną grę światła i cienia. Świetnie pasują do ogrodów rustykalnych. 

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa 12V do ogrodu LARIX ma formę smukłego słupka o przekroju koła. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z HDPE w srebrnym kolorze. Źródło światła znajduje się w górnej części słupka, sama żarówka osłonięta jest szkłem o białym zabarwieniu. Część szklana jest w formie kręgów, które zapewniają sferyczne rozchodzenie się światła. 

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka led ciepła, biała 12 Volt 1.5 Watt, cylinder 12 V/1 W Gu 5,3 

Sposób montażu: 

Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. Montaż lampy nie wymaga dodatkowych narzędzi. Słupek ogrodowy wyposażony jest w zakończony wtyczka przewód, pasujący do dowolnego złącza marki Garden Lights. 

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: ABS

Kolor obudowy: antracyt

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Rodzaj żarówki: T10/15 LED

Strumień światła: 90 lumen

Moc żarówki: 1,5W

Barwa: biała ciepła, 3000K

Wymiary: 315 x 110 mm (wys. x szer.)

Klasa efektywności energ.: A++

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 1,5 m ze złączem

 
UWAGA: Lampa zawiera w zestawie stopę, grot i mocowanie.

 

barwa światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Firma Graden Light stara się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów wprowadzając nowe produkty oraz udoskonalając już istniejący asortyment tak by każdy znalazł odpowiednią lampę do swojego ogrodu. Sprawdź co nowego znajdziesz w ofercie na sezon 2021.
10.02.2021 Czytaj więcej
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Nasi klienci wybrali także
65.02  zł
58.51 zł