Lampa stojąca KOLOSSOS LED (barwa biała ciepła, efekt kamienna)

Producent:
Kod produktu: POLNED 3544461
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 672.45 zł Cena brutto: 605.21
Cena netto: 492.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 504.34
Dane techniczne
Barwa światła: biała neutralna 6000K
Kolor obudowy: Efekt kamienia
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
Lampy podwodne: nie

Lampa do ogrodu 12V Kolossos

Lampa stojąca 12V wykonana jest z żywicy polimerowej przypominającej wyglądem kamień. Posiada ona jednak szereg zalet m.in. większą odporność na warunki atmosferyczne (nie nasiąka wodą) dzięki czemu nie porasta mchem i nie ulega wysadzeniom mrozowym. Klosz na żarówkę w postaci kwadratowych warstw szkła hartowanego powoduje sferyczne rozchodzenie światła. W zestawie z lampą znajduje się stopka z kołeczkami i wkrętami a także grot do mocowania lampy w ziemi.

W ofercie znajdziesz również niższą lampę z tego modelu o wysokości  40 cm o nazwie Phobos

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa zewnętrzna KOLOSSOS jest oświetleniem LED punktowym, Źródło światła rozchodzi się sferycznie dzięki szklanym kwadratom ułożonych warstwowo.  

Przeznaczenie: 

Świecący słupek do ogrodu KOLOSSOS stosuje się wzdłuż dróg i rabat, do oświetlenia schodów, podjazdów i  przy wejściach do budynków. Lampy stojące mają za zadanie podkreślać i wyznaczać ciągi komunikacyjne oraz zaakcenować znaczące elementy w zagospodarowaniu terenu.

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa zewnętrzna 12V KOLOSSOS ma formę kamiennego słupka o przekroju kwadrata. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z żywicy polimerowej w szarym ciemnym kolorze, posiada teksturę.  Źródło światła znajduje się w górnej części słupka, sama żarówka osłonięta jest kloszem z hartowanego szkła o zielonkawym zabarwieniu. Część szklana zakończona jest prostopadłościanem z żywicy polimerowej.

Źródło światła: 

Źródłem jest energooszczędna żarówka led ciepła, biała 12 Volt 2 Watt, cylinder 12 V/1 W Gu 5,3 

Sposób montażu: 

Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. Montaż lamp nie wymaga dodatkowych narzędzi. Podłączenie do przewodu należy wykonać za pomocą złącza Garden Lights do którego należy włożyć wtyczkę lampy.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: polyresin (tworzywo sztuczne)

Kolor obudowy: efekt kamienia

Wymiary: 600 x 110 x 110 mm (wys. x szer. x dł.)

Rodzaj żarówki: LED MR16 (model 6022101)

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała zimna 6000K

Moc: 1.5W 

Strumień światła: 88 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 2 m ze złączem (SPT-1W)

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 
 

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej