Lampa stojąca CETO LED (barwa biała ciepła, aluminium)

Producent:
Kod produktu: POLNED 3213011
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 246.31 zł Cena brutto: 221.68
Cena netto: 180.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 184.73
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Czarny
Materiał obudowy: Aluminium
Lampy podwodne: nie

Lampa stojąca do ogrodu CETO

Lampa ogrodowa CETO służy do oświetlania ścieżki, drogi do domu lub innych punktów w ogrodzie. Nowoczesna lampa do ogrodu CETO ma prosty, elegancki design. Światło punktowe emitowane z lampy stojącej może być wykorzystywane do zwracania uwagi pieszym na zmiany poziomów nawierzchni lub geometrii ścieżek.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia:

Stojąca lampa zewnętrzna CETO jest oświetleniem punktowym. Łuna światła ograniczana jest i kierowana w dół przez górną obudowę lampy .

Przeznaczenie:

Oświetlenie typu CETO stosuje się wzdłuż ciągów komunikacyjnych, wzdłuż rabat, przy schodach, przy podjazdach i wejściach do budynków. Mają za zadanie podkreślać i wyznaczać ciągi komunikacyjne oraz eksponować znaczące elementy w zagospodarowaniu terenu.

Wygląd zewnętrzny:

Lampa CETO ma formę smukłego słupka ze stożkowym kapeluszem na górze. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo w czarnym kolorze. Źródło światła znajduje się w górnej części słupka, sama żarówka osłonięta jest stożkowym kloszem..

Źródło światła:

Źródłem jest energooszczędna żarówka LED ciepła. Żarówka jest wymienna.

Sposób montażu:

Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. Montaż oświetlenia odbywa się szybko i bezinwazyjnie. Istnieje możliwość wielokrotnej zmiany miejsca lampy. Grot wbijany w utwardzony i zagęszczony grunt zapewnia stabilizację lampy. Podłączenie do instalacji jest proste i wygodne. Każda lampa wyposażona jest w przewód ze złączem umożliwiającym wpięcie do złącza znajdującego się na głównym przewodzie.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

 

Materiał: czarne aluminium

Wymiary: 440 x 190 mm (wys. x szer.)

Rodzaj żarówki: LED SMD

Barwa: biała ciepła, 3000K

Moc: 2W 

Strumień światła: 100 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 1 m ze złączem (SPT-1W)

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Firma Graden Light stara się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów wprowadzając nowe produkty oraz udoskonalając już istniejący asortyment tak by każdy znalazł odpowiednią lampę do swojego ogrodu. Sprawdź co nowego znajdziesz w ofercie na sezon 2021.
10.02.2021 Czytaj więcej
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej