Lampa stojąca ARCO 40 SMART RGB LED 5W aluminium IP44

Producent:
Kod produktu: POLNED 3196011
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 668.28 zł Cena brutto: 601.46
Cena netto: 488.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 501.21
Dane techniczne
Barwa światła: RGB - różnokolorowe
Kolor obudowy: Czarny
Materiał obudowy: Aluminium
Lampy podwodne: nie

Lampa stojąca do ogrodu ARCO 40

Słupek do ogrodu ARCO 40 służy do oświetlania ścieżki, drogi do domu lub innych punktów w ogrodzie. Nowoczesna lampa do ogrodu ARCO ma prosty, elegancki design. Światło punktowe emitowane z lampy stojącej może być wykorzystywane do zwracania uwagi pieszym na zmiany poziomów nawierzchni lub geometrii ścieżek.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia:

Stojąca lampa zewnętrzna ARCO 40 jest oświetleniem punktowym. Łuna światła rozchodzi się promieniście wokół cylindrycznej obudowy żarówki słupka.

Przeznaczenie:

Oświetlenie typu ARCO stosuje się wzdłuż ciągów komunikacyjnych, wzdłuż rabat, przy schodach, przy podjazdach i wejściach do budynków. Mają za zadanie podkreślać i wyznaczać ciągi komunikacyjne oraz eksponować znaczące elementy w zagospodarowaniu terenu.

Wygląd zewnętrzny:

Lampa ARCO 40 ma formę smukłego słupka o przekroju koła. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo w czarnym kolorze. Źródło światła znajduje się w górnej części słupka, sama żarówka osłonięta jest cylindrycznym szkłem o białym zabarwieniu. Część szklana zakończona jest stalowym elementem.

Źródło światła:

Źródłem jest energooszczędna żarówka żarówka Power Led ciepła 12Volt 5 Watt MR16 RGB + biały ciepły i biały zimny, sterowanie za pomocą Bluetooth
 
Sposób regulacji światła:   

Efekty świetlne lampy można ustawiać przy użyciu aplikacji do sterowania przez Bluetooth.

Sposób montażu:

Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. Montaż oświetlenia odbywa się szybko i bezinwazyjnie. Istnieje możliwość wielokrotnej zmiany miejsca lampy. Grot wbijany w utwardzony i zagęszczony grunt zapewnia stabilizację lampy. Podłączenie do instalacji jest proste i wygodne. Każda lampa wyposażona jest w przewód ze złączem umożliwiającym wpięcie do złącza znajdującego się na głównym przewodzie.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

W ofercie znajduje się także wyższy model tej lampy o nazwie Arco 60.

Materiał: aluminium

Kolor obudowy: czarny

Wymiary: 405 x 65 x 65 mm (wys. x szer. x dł.)

Rodzaj żarówki: SMART MR16

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: RGB sterowana przez Bluetooth

Moc: 5W 

Strumień światła: 370 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 1 m H05RN-F

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Firma Graden Light stara się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów wprowadzając nowe produkty oraz udoskonalając już istniejący asortyment tak by każdy znalazł odpowiednią lampę do swojego ogrodu. Sprawdź co nowego znajdziesz w ofercie na sezon 2021.
10.02.2021 Czytaj więcej
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej