Lampa stojąca ARCO 40 LED (barwa biała ciepła, aluminium)

Producent:
Kod produktu: POLNED 3161011
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
Stara cena: 548.67 zł Cena brutto: 493.80
Cena netto: 401.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 411.50
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Czarny
Materiał obudowy: Aluminium
Lampy podwodne: nie

Lampa stojąca do ogrodu ARCO 40 

Słupek do ogrodu ARCO 40 służy do oświetlania ścieżki, drogi do domu lub innych punktów w ogrodzie. Nowoczesna lampa do ogrodu ARCO ma prosty, elegancki design. Światło punktowe emitowane z lampy stojącej może być wykorzystywane do zwracania uwagi pieszym na zmiany poziomów nawierzchni lub geometrii ścieżek.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia:

Stojąca lampa zewnętrzna ARCO 40 jest oświetleniem punktowym. Łuna światła rozchodzi się promieniście wokół cylindrycznej obudowy żarówki słupka.

Przeznaczenie:

Oświetlenie typu ARCO stosuje się wzdłuż ciągów komunikacyjnych, wzdłuż rabat, przy schodach, przy podjazdach i wejściach do budynków. Mają za zadanie podkreślać i wyznaczać ciągi komunikacyjne oraz eksponować znaczące elementy w zagospodarowaniu terenu.

Wygląd zewnętrzny:

Lampa ARCO 40 ma formę smukłego słupka o przekroju koła. Obudowa zewnętrzna wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo w czarnym kolorze. Źródło światła znajduje się w górnej części słupka, sama żarówka osłonięta jest cylindrycznym szkłem o białym zabarwieniu. Część szklana zakończona jest stalowym elementem.

Źródło światła:

Źródłem jest energooszczędna żarówka LED ciepła. Żarówka jest wymienna.

Sposób montażu:

Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. Montaż oświetlenia odbywa się szybko i bezinwazyjnie. Istnieje możliwość wielokrotnej zmiany miejsca lampy. Grot wbijany w utwardzony i zagęszczony grunt zapewnia stabilizację lampy. Podłączenie do instalacji jest proste i wygodne. Każda lampa wyposażona jest w przewód ze złączem umożliwiającym wpięcie do złącza znajdującego się na głównym przewodzie.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

W ofercie znajduje się także wyższy model tej lampy o nazwie Arco 60.

Materiał: aluminium

Kolor obudowy: czarny

Wymiary: 605 x 65 x 65 mm (wys. x szer. x dł.)

Rodzaj żarówki: MR16 (model 6193011)

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała ciepła 3000K

Moc: 3W 

Strumień światła: 190 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 1 m H05RN-F

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Firma Graden Light stara się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów wprowadzając nowe produkty oraz udoskonalając już istniejący asortyment tak by każdy znalazł odpowiednią lampę do swojego ogrodu. Sprawdź co nowego znajdziesz w ofercie na sezon 2021.
10.02.2021 Czytaj więcej
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej