Lampa stojąca ALBUS LED (barwa biała ciepła, stal nierdz.) PROMOCJA

Producent:
Kod produktu: POLNED 4024601
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 200.82 zł Cena brutto: 180.74
Cena netto: 146.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 146.60
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Srebrny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Lampy podwodne: nie

Lampa do ogrodu ALBUS ze stali nierdzewnej   OSTATNIE SZTUKI !

Lampa ze stali nierdzewnej ALBUS to elegancki słupek oświetleniowy o ciepłej barwie światła. Słupki do ogrodu LED są nie tylko funkcjonalne, ale także przez swój nowoczesny design stanowią dodatkową dekorację ogrodu. 

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa ogrodowa ALBUS jest oświetleniem punktowym, źródło światła skupia się w obudowie lampy. 

Przeznaczenie: 

Oświetlenie ogrodowe model ALBUS można stosować na zewnątrz w celu podkreślenia geometrii ścieżek, dróg, granic rabat, wejść do budynku lub altany. 

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa ogrodowa 12V ALBUS ma formę smukłego słupka o przekroju koła. Obudowa zewnętrzna wykonana jest ze stali nierdzewnej w srebrnym  kolorze. Źródło światła znajduje się w górnej części słupka, sama żarówka osłonięta jest szkłem o mlecznym zabarwieniu. Część szklana zakończona jest stalowym elementem w formie 'kapturka'.

Źródło światła:

Źródłem jest energooszczędna żarówka LED ciepła, biała 12 Volt 2 Watt, cylinder 12 V/1 W Gu 5,3 

Sposób montażu: 

Lampa stojąca zawiera w zestawie grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. Słupek zakończony jest elastycznym przewodem z wtyczką, dzięki której można podłączyć lampę do dowolnego złączka amrki Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

W ofercie znajduje się także wyższy model tej lampy o nazwie Atila.

Materiał: stal nierdzewna

Wymiary: 410 x 60 mm (wys. x szer.)

Rodzaj żarówki: SMD

Możliwość wymiany żarówki: tak

Barwa: biała ciepła 3000K

Moc: 2W 

Strumień światła: 120 lumen

Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC

Klasa efektywności energ.: A+

Klasa szczelności: IP44

Kabel w zestawie: tak, 2 m ze złączem (SPT-1W)

 

UWAGA: Zestaw zawiera stopę, grot i mocowanie.

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej