Lampa najazdowa / podwodna SIRIUS LED

Producent:
Kod produktu:
Ean:
Dostępność: wybierz wariant
Wybór temperatury barwowej:
Cena brutto wybierz wariant
Cena netto -
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Srebrny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Lampy podwodne: tak
+ barwa biała ciepła 3000K POLNED 4039601 224.56 182.57 zł 249.51 zł Na magazynie

Lampa najazdowa / podwodna SIRIUS LED

Oprawa najazdowa SIRIUS LED to wielofunkcyjny produkt o wysokiej klasie szczelności. Może być stosowany w nawierzchni, ściankach, filarach ale także pod wodą np. w oczkach wodnych lub basenach do głębokości 0,5 m. Wytrzymuje nacisk 1000 kg. 

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa SIRIUS LED jest oświetleniem punktowym, źródło światła skierowane jest w górę.

Przeznaczenie: 

Lampa najazdowa SIRIUS szczególnie polecana jest do oznaczenia ciągów komunikacyjnych oraz granic stref funkcjonalnych w ogrodzie. Oprawa, dzięki wodoodporności, doskonale sprawdzi się na obrzeżach basenu lub pod wodą, w oczkach wodnych na gł. 0,5 m. Jest odporna na warunki zewnętrzne. 

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa najazdowa SIRIUS LED składa się z obudowy dolnej, która jest zagłębiona w ziemi i nie jest widoczna po zamontowaniu w nawierzchni. Część górna ma formę pierścienia ze stali nierdzewnej, w którym zamknięta jest żarówka osłonięta szklanym krążkiem.

Źródło światła: 

Źródłem światła jest energooszczędna żarówka 6 razy LED 12 Volt 1 W.

Sposób montażu: 

Montaż oświetlenia odbywa się szybko i bezinwazyjnie nawet w istniejących nawierzchniach. Montuje się na wcisk przy pomocy blaszek rozporowych. Wystarczy przygotować wcześniej otwór o odpowiedniej średnicy. Przy montażu nie wymagany jest żaden specjalistyczny sprzęt ani dodatkowe śruby. 

Lampa SIRIUS posiada wbudowany przewód zakończony wtyczką, za pomocą której należy podpiąć lampę pod dowolne złącze Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: stal nierdzewna
Kolor obudowy: srebrny
Wymiary: 52 x 70 mm (wys. x śr.)
Rodzaj żarówki: moduł 6 LEDs 1W (model: 1066101 - biała ciepła)
Możliwość wymiany żarówki: tak
Barwa: biała ciepła 3000K
Moc: 1W 
Strumień światła: 5 lumen 
Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC
Klasa efektywności energ.: A+
Klasa szczelności: IP67

Kabel w zestawie: tak, 2 m (H05RN-F)

 

Temperatura barwowa - Im niższa temperatura barwowa, tym cieplejsze światło. Według polskich norm wyróżniamy trzy barwy światła:

  • barwę ciepłą (poniżej 3300 K)
  • barwę neutralną (od 3300 K do 5300 K)
  • barwę zimną (powyżej 5300 K)

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej