Lampa najazdowa / podwodna GAVIA LED (zmienna barwa światła)

Producent:
Kod produktu: POLNED 4134601
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 283.45 zł Cena brutto: 255.11
Cena netto: 207.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 206.92
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K, biała neutralna 6000K
Kolor obudowy: Srebrny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Lampy podwodne: tak

Lampa najazdowa / podwodna GAVIA LED

Oprawa najazdowa GAVIA LED to lampa dla osób niezdecydowanych co do temperatury barwowej światła. Jeśli nie wiesz jaka barwa światła będzie najlepsza dla Twojego ogrodu - możesz zdecydować na miejscu! Lampa GAVIA posiada przełącznik zmiany barwy światła z białej ciepłej na zimną. Rozłóż lampy w odpowiednich miejscach w ogrodzie i sprawdź oba warianty zanim zdecydujesz.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa GALVIA jest oświetleniem punktowym, źródło światła skierowane jest w górę.

Przeznaczenie: 

Oprawa najazdowa GAVIA przeznaczona jest do zabudowy w nawierzchni bądź pionowych ścianach np. filarach, murkach, ogrodzeniach. Dzięki klasie szczelności IP68 może być długotrwale zanurzona w wodzie na głębokości do 0,5 m, co oznacza, że nadaje się do oświetlania zbiorników wodnych, oczek czy basenów. Lampę GAVIA stosuje się do wydzielania stref funkcjonalnych w ogrodzie, doświetlenia ścieżek i podjazdów.

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa GAVIA ​składa się z obudowy dolnej, która jest zagłębiona w ziemi i nie jest widoczna po zamontowaniu w nawierzchni. Część górna ma formę pierścienia ze stali nierdzewnej, w którym zamknięta jest żarówka osłonięta szklanym krążkiem. Ta lampa wstępuje także w wersji z kwadratowej CARBO 

Źródło światła: 

Źródłem światła jest energooszczędna żarówka POWER LED o ciepłej barwie białej zimnej bądź ciepłej 12 Volt 3 W. Posiada przełącznik zmiany barwy.

Sposób montażu: 

Montaż oświetlenia odbywa się szybko i bezinwazyjnie nawet w istniejących nawierzchniach. Montuje się na wcisk przy pomocy blaszek rozporowych. Wystarczy przygotować wcześniej otwór o odpowiedniej średnicy. Przy montażu nie wymagany jest żaden specjalistyczny sprzęt ani dodatkowe śruby. 

Oprawa najazdowa GAVIA LED posiada wbudowany przewód wyposażony we wtyczkę gotową do podpięcia lampy pod dowolne złącze Garden Lights.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: stal nierdzewna
Kolor obudowy: srebrny
Wymiary: 90 x 97 mm (wys. x śr.)
Rodzaj żarówki: SMD LED 12 x 2W (model 6244011)
Możliwość wymiany żarówki: tak
Barwa: biała ciepła 3000/6000K (przełącznik zmiany barwy)
Moc: 2W 
Strumień światła: 90 lumen 
Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC
Klasa efektywności energ.: A+
Klasa szczelności: IP67

Kabel w zestawie: tak, 1 m ze złączem (SPT-1W)

 

Strumień świetlny - informuje ile światła wychodzi ze źródła

Temperatura barwowa - im niższa temperatura barwowa, tym cieplejsze światło. Według polskich norm wyróżniamy trzy barwy światła:

  • barwę ciepłą (poniżej 3300 K)
  • barwę neutralną (od 3300 K do 5300 K)
  • barwę zimną (powyżej 5300 K)

 

barwa światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej