Lampa najazdowa / podwodna CARBO LED (zmienna barwa światła)

Producent:
Kod produktu: POLNED 4135601
Dostępność: Dostępny na magazynie
Stara cena: 318.21 zł Cena brutto: 286.39
Cena netto: 232.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 232.30
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K
Kolor obudowy: Srebrny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Lampy podwodne: tak

Oprawa najazdowa / lampa podwodna CARBO LED 

Lampa najazdowa LED CARBO do ogrodu to produkt dla klientów wymagających i niezdecydowanych. Nie wiesz jaka barwa światła będzie bardziej odpowiadać Twoim potrzebom? Nie musisz decydować o tym w momencie zakupu. Źródło światła w lampie CARBO posiada przełącznik zmiany barwy z zimnej białej na ciepłą (i odwrotnie). Przyłóż lampy w wybranych miejscach w ogrodzie i dokonaj decyzji na miejscu.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa CARBO jest oświetleniem punktowym, źródło światła skierowane jest w górę

Przeznaczenie: 

Lampa najazdowa do ogrodu CARBO LED sprawdzi się w wielu miejscach w ogrodzie. Nadaje się idealnie do oświetlania i oznaczania ciągów komunikacyjnych, podkreśla przebieg podjazdów, ścieżek pieszych. Może być zabudowana w filarach, ściankach, murkach. Dzięki wysokiej klasie szczelności IP68 sprawdzi się przy doświetlaniu zbiorników wodnych oraz basenów.  

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa CARBO LED składa się z obudowy dolnej, która jest zagłębiona w ziemi i nie jest widoczna po zamontowaniu w nawierzchni. Część górna ma formę kwadratu ze stali nierdzewnej, w którym zamknięta jest żarówka osłonięta szklanym krążkiem. Ta lampa występuje również w wersji okrągłej pod nazwą GALVIA.

Źródło światła: 

Źródłem światła jest energooszczędna żarówka w zespole 12 szt. LED o zmiennej temperaturze barwowej 12 Volt 2W. Źródło światła można dostosować do swoich potrzeb w dowolnym momencie przełączając barwę bieli z ciepłej na zimną (i odwrtnie)

Sposób montażu: 

Montaż oświetlenia odbywa się szybko i bezinwazyjnie nawet w istniejących nawierzchniach. Montuje się na wcisk przy pomocy blaszek rozporowych. Wystarczy przygotować wcześniej otwór o odpowiedniej średnicy. Przy montażu nie wymagany jest żaden specjalistyczny sprzęt ani dodatkowe śruby.

Lampa posiada przewód zakończony wtyczką gotową do podpięcia bezpośredniego do dowolnego złącza marki Garden Lights

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: stal nierdzewna
Kolor obudowy: srebrny
Wymiary: 90 x 96 x 96 mm (wys. x śr. x dł.)
Rodzaj żarówki: SMD LED 12x 2W (model 6244011)
Możliwość wymiany żarówki: tak
Barwa: biała ciepła 3000/6000K (przełącznik zmiany barwy)
Moc: 2W 
Strumień światła: 85 lumen 
Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC
Klasa efektywności energ.: A+
Klasa szczelności: IP67

Kabel w zestawie: tak, 1 m (H05RN-F)

 

Strumień świetlny - informuje ile światła wychodzi ze źródła

Temperatura barwowa - im niższa temperatura barwowa, tym cieplejsze światło. Według polskich norm wyróżniamy trzy barwy światła:

  • barwę ciepłą (poniżej 3300 K)
  • barwę neutralną (od 3300 K do 5300 K)
  • barwę zimną (powyżej 5300 K)

 

barwa światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej