Lampa najazdowa / podwodna BREVUS LED (barwa biała zimna)

Producent:
Kod produktu: POLNED 2520601
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Stara cena: 173.44 zł Cena brutto: 156.10
Cena netto: 126.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 130.08
Dane techniczne
Barwa światła: biała zimna 8000K
Kolor obudowy: Srebrny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Lampy podwodne: tak

Oprawa najazdowa / lampa podwodna BREVUS LED

Lampa najazdowe do ogrodu LED BRUS to oprawa do zabudowy, zarówno w nawierzchni, na ścianie pionowej jak i pod wodą. Posiada klasę szczelności IP 68 co pozwala na długotrwałe zanurzenie jej w wodzie na max. głębokości 0,5 m. Wytrzymuje nacisk do 1500 kg.  Idealna do wyznaczania ciągów komunikacyjnych i granic nawierzchni.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia: 

Lampa BREVUS LED jest oświetleniem punktowym, źródło światła skierowane jest w górę.

Przeznaczenie: 

Lampa najazdowa BREVUS LED do ogrodu to oświetlenie uniwersalne, odpowiednie do wyznaczania i podkreślania ciągów komunikacyjnych, granic nawierzchni, brzegów tarasu, podjazdów lub schodów. Nadaje się do doświetlania basenów, oczek wodnych. Można zabudować ją na dowolnej ścianie np. ogrodzenia. Wyznacza strefy funkcjonalne w ogrodzie po zmroku, zapewnia orientację w terenie. 

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa BREVUS LED składa się z obudowy dolnej, która jest zagłębiona w ziemi i nie jest widoczna po zamontowaniu w nawierzchni. Część górna ma formę pierścienia ze stali nierdzewnej, w którym zamknięta jest żarówka osłonięta szklanym krążkiem. Ta lampa występuje również ze źródłem światła o temperaturze barwowej białej ciepłej lub niebieskeij  i sfazowaną krawędzią pod nazwą SIRUS.

Źródło światła: 

Źródłem światła jest energooszczędna żarówka 6 razy LED o zimnej barwie białej zimnej 12 Volt 1 W.

Sposób montażu: 

Montaż oświetlenia odbywa się szybko i bezinwazyjnie nawet w istniejących nawierzchniach. Montuje się na wcisk przy pomocy blaszek rozporowych. Wystarczy przygotować wcześniej otwór o odpowiedniej średnicy. Przy montażu nie wymagany jest żaden specjalistyczny sprzęt ani dodatkowe śruby. 

BREVUS LED ma wbudowany kabel zakończony wtyczką kompatybilną z dowolnym złączem Garden Lights. 

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

Materiał: stal nierdzewna
Kolor obudowy: srebrny
Wymiary: 52 x 70 mm (wys. x śr.)
Rodzaj żarówki: moduł 6 LEDs 1W (model 1065101)
Możliwość wymiany żarówki: tak
Barwa: biała zimna 8000K (przełącznik zmiany barwy)
Moc: 1W 
Strumień światła: 35 lumen 
Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC
Klasa efektywności energ.: A+
Klasa szczelności: IP67

Kabel w zestawie: tak, 2 m złączem (SPT-1W)

 

Strumień świetlny - informuje ile światła wychodzi ze źródła

Temperatura barwowa - im niższa temperatura barwowa, tym cieplejsze światło. Według polskich norm wyróżniamy trzy barwy światła:

  • barwę ciepłą (poniżej 3300 K)
  • barwę neutralną (od 3300 K do 5300 K)
  • barwę zimną (powyżej 5300 K)

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Podobne produkty
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej