Lampa najazdowa / podwodna ATRIA LED

Producent:
Kod produktu:
Ean:
Dostępność: wybierz wariant
Wybór temperatury barwowej:
Cena brutto wybierz wariant
Cena netto -
Dane techniczne
Barwa światła: biała ciepła 3000K, niebieski 12000 - 15000 K
Kolor obudowy: Srebrny
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Lampy podwodne: tak
+ barwa biała ciepła 3000K PROMOCJA POLNED 4077601 124.96 101.59 zł 138.84 zł Dostępny na magazynie
+ barwa niebieska 12000-15000K POLNED 4092601 105.30 85.61 zł 117.00 zł Na magazynie

Lampa do zabudowy / podwodna ATRIA LED  OSTATNIE SZTUKI !

Oprawa najazdowa ATRIA LED  to doskonały wybór do montażu w dowolnej nawierzchni, lampa wytrzymuje nacisk do 2000 kg. Dzięki wysokiej klasie wodoszczelności lampa ATRIA jest stosowana do oświetlenia zbiorników wodnych, basenów. To subtelne, nieoślepiające źródło światła.

UWAGA: Lampa zewnętrzna 12V! Wymaga użycia transformatora. Aby przeczytać więcej o zaletach oświetlenia niskiego napięcia kliknij TUTAJ.


Rodzaj oświetlenia:

Lampa Astra jest oświetleniem punktowym. Źródło światła skierowany jest w określoną stronę. Przy wbudowaniu oświetlenia w nawierzchnię promienie światła skierowane są w górę.  

Przeznaczenie:

Lampę z modelu Astra stosuje się do podświetlenia podjazdów przed budynkami mieszkalnymi, wszelkiego rodzaju schodów o murków oporowych. Za pomocą lampy Astra montowanej bezpośrednio w nawierzchni można oświetlać ścieżki i drogi dojazdowe. Lampy do zabudowy można stosować również do podświetlania bryły budynku umieszczając ją bezpośrednio w opasce przylegającej do budynku lub w ścieżce, która znajdującej się blisko budynku. 

Wygląd zewnętrzny: 

Lampa Atria składa się z dwóch części dolnej, która ma kształt walca o przekroju koła w którym znajduje się żarówka oraz wszystkie pozostałe elementy. Część górna po zamontowaniu znajduje się na montowanej nawierzchni lub równo z nawierzchnią, Obudowa górna ma kształt kwadratu z otworem w środku, w którym znajduje się żarówka osłonięta krążkiem ze szkła hartowanego 

Źródło światła:

Źródłem światła w lampie Atria jest żarówka ledowa SMD 0,5 W, 12 Volt.                          

Sposób montażu:

Lampę Atria można montować bezpośrednio w nawierzchniach. Przed przystąpieniem do montażu należy przygotować odpowiedni otwór o średnicy, która pozwoli na włożenie lampy. Montowanie odbywa się za pomocą blaszek rozporowych, które po włożeniu do otworu rozszerzają się blokując obudowę lampy i zabezpieczając ja przed wysunięciem. 

Lampy ATRIA wyposażone są w dwa przewody - jeden zakończony wtyczką służącą do podpięcia lampy do dowolnego złącza marki Garden Lights, drugi zakończony wtyczką z hermetycznym zamknięciem. Do wtyczki można podpiąć kolejną lampę ATRIA bądź pozostawić złącze zabezpieczone uszczelką.

Jeżeli chciałbyś więcej dowiedzieć się o okablowaniu oraz systemie łączenia PLUG & PLAY marki Garden Lights kliknij TUTAJ.

podlaczenie astrum

Materiał: stal nierdzewna
Kolor obudowy: srebrny
Wymiary: 45 x 42 x 42 mm (wys. x śr. x dł.); montaż - głębokość otworu 40 mm, średnica otworu 28 mm
Rodzaj żarówki: moduł 3 LEDs 0,5W (model 1166101 dla barwy białej, 1165101 dla niebieskiej)
Możliwość wymiany żarówki: nie
Barwa: biała ciepła 3000K/ niebieska 12000-15000K
Moc: 0.5W 
Strumień światła: 10 lumen 
Rodzaj napięcia: 12 V AC/DC
Klasa efektywności energ.: A+
Klasa szczelności: IP67

Kabel w zestawie: tak, 1 m ze złączem (SPT-1W)

 

Temperatura barwowa - im niższa temperatura barwowa, tym cieplejsze światło. Według polskich norm wyróżniamy trzy barwy światła:

  • barwę ciepłą (poniżej 3300 K)
  • barwę neutralną (od 3300 K do 5300 K)
  • barwę zimną (powyżej 5300 K)

Strumień świetlny - informuje ile światła wychodzi ze źródła

 

barwa  światła

 

Akcesoria
Artykuły
Zbliżają się święta i zapalają świąteczne lampki, dlatego przewód SPT to temat na czasie. Jego zastosowanie w oświetleniu sprawia, że drut SPT jest szczególnie popularny o tej porze roku, ale o różnice między typami SPT-1 i SPT-3 otrzymujemy wiele pytań od instalatorów oświetlenia.
21.11.2019 Czytaj więcej
Oświetlenie ogrodowe 12V ma niewątpliwie wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem 230V. Nie każdy potencjalny nabywca systemu oświetleniowego wie jakie są korzyści z wyboru systemu niskonapięciowego, dlatego warto zdawać sobie sprawę z niewątpliwych atutów instalacji 12V.
20.11.2019 Czytaj więcej
Pierwszym elementem, który składa się na niskonapięciową instalację oświetlenia ogrodu jest transformator. Zadaniem tego urządzenia jest zmiana wysokiego napięcia pochodzącego z instalacji na niskonapięciowe biegnące za transformatorem.
02.08.2017 Czytaj więcej