Kolektor QF do linii kroplującej z przyłączem co 30 cm

Producent:
Kod produktu: RB X47201
Dostępność: Wysyłka w 3-5 dni
Stara cena: 654.53 zł Cena brutto: 654.53
Cena netto: 532.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Kolektor QF Rain Bird do linii kroplującej 

Innowacyjny produkt do zasilania równoległego linii kroplujących. Przewód wyposażony jest w złączki preinstalowane co 30 cm i obracające się nawet o 360 stopni. To szybkie i łatwe rozwiązanie szczególnie polecane do montażu linii kroplujących podziemnych, gdzie niezwykle ważna jest precyzja przy rozkładaniu przewodów. Elastyczność i wytrzymałość przewodu pozwala na dopasowanie kolektora do kształtu terenu. Żaden inny produkt na rynku nie posiada systemu preinstalowanych złączek gwarantujących równomierny rozstaw linii kroplujących. 

  • Długość krążka: 30 m
  • Średnica kolektora: 25 mm
  • Średnica złączek: 16 mm
  • Rozstaw złączek: co 30 cm
  • Maksymalna łączna długość podłączonej linii kroplującej Rain Bird 2,3 l/h z rozstawem emiterów co 33 cm: 264 m (uwaga!!! pamiętaj o maksymalnej długości pojedynczego ciągu)
  • Maksymalna łączna długość podłączonej linii kroplującej Rain Bird 2,3l/h z rozstawem emiterów co 50 cm: 400 m (uwaga!!! pamiętaj o maksymalnej długości pojedynczego ciągu)
  • Liczba złączek: 100 szt.
  • Ciśnienie robocze: 0-4,14 bar

UWAGA:

Istnieje możliwość podłączenia  linii kroplujących innych producentów. W zależności od rozstawu emiterów i litrażu ich łączna długość może być inna niż powyższe wskaźniki - przy doborze należy kierować się maksymalnym przepływem dla kolektora wynoszącym 1,8 m3/h.

Kolektor należy wyposażyć w korek 25 mm oraz złączkę podłączeniową 25 mm - brak elementów w zestawie.

 

Podobne produkty
Artykuły
Nawadnianie borówki amerykańskiej dobrze jest rozplanować już zimą, aby na wiosnę mieć przygotowany plan instalacji i zająć się samym montażem. Aby system działał poprawnie, ważne jest prawidłowe zaprojektowanie systemu nawadniania i wybór odpowiednich elementów systemu.
02.12.2016 Czytaj więcej
Nawadnianie kropelkowe - jaki przewód kroplujący wybrać? Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi wyboru przewodu kroplującego w zależności od podlewanej powierzchni. Unikaj popełniania błędów przy projektowaniu. Wybierz odpowiedni produkt z poradnikiem HB-System!
09.11.2016 Czytaj więcej