Czujnik Hunter Solar-Sync-WSS-SEN

Czujnik Hunter Solar-Sync-WSS-SEN
Kod produktu: HUN SOLARSYNC WSS-SEN
Dostępność: Na magazynie
Stara cena: 1035.61 PLN
Cena brutto: 737.58 PLN
Cena netto: 599.66 PLN
Ilość:
Zapytaj o produkt Drukuj (PDF)
Dane techniczne: Producent   : Hunter
Rodzaj czujnika   : deszczu
Rodzaj podłączenia   : Bezprzewodowy

Bezprzewodowy czujnik ewapotranspiracji Hunter Solar-Sync z modułem od sterowników I-Core, ACC, X-Core, Pro-C 400/PCC - zawiera bezprzewodowy czujnik Solar Sync

Solar-Sync firmy Hunter to czujnik przeprowadzający automatyczną regulację systemu nawadniania na podstawie czynnika ewapotranspiracji, tj. ilości wody utraconej na skutek warunków atmosferycznych. Stacja pogodowa Solar-Sync zawiera w sobie dodatkowo dwa inne czujniki firmy Hunter- Rain Clik, Freeze-Clik- aby zebrać jak największej ilości informacji o panujących warunkach atmosferycznych.

Producent: Hunter​

  • Sposób pracy: Wykorzystkuje czujnik solarny oraz miernik temperatury, zbiera dane na temat miejscowych warunków klimatycznych i atmosferycznych określając wartość ET- ewapotranspiracji oraz stopień zapotrzebowania roślin na wodę. Zawiera czujnik deszczu Rain-Clik oraz czujnik temperatury Freeze-Clik, które przerywają obwody na skutek opadów lub zbyt niskiej temperatury.
  • Montaż: Składa się z czujnika, który musi znajdować się w miejscu w pełni wystawionym na działanie promieni słonecznych i opadów deszczu. Niedozwolone jest montowanie czujnika w miejscu osłonionym, zacienionym- może powodować to nieprawidłową deregulację procesu nawadniania z powodu błędnych pomiarów. Miejsce montażu nie powinno pokrywac się z miejscem, gdzie pracują zraszacze. Czujnik musi być skierowany do góry. Ramię montażowe na śruby w zestawie. - Maksymalna odległość od czujnika do sterownika: 240 m (model bezprzewodowy)
    Moduł wbudowany w sterowniki X-Core, I-Core i ACC.
  • Regulacja: W razie potrzeby ręczna kalibracja
  • Dane elektryczne: bezprzewodowy

Wymiary:
Czujnik

Wysokość: 7,6 cm
Szerokość: 22 cm
Głębokość: 2,5 cm
Odbiornik
Wysokość: 14 cm
Szerokość: 3,9 cm
Głębokość: 3,8 cm

Czujnik nie wymaga konserwacji. Nie należy demontować go w okresie zimowym. Obudowa z wysokogatunkowego, odpornego na promienie UV polimeru chroni elementy.

Kompatybilny ze sterownikami I-Core, X-Core, ACC, Pro-C 400/PCC

Produkty podobne