Czujnik Hunter Solar-Sync-SEN

Czujnik Hunter Solar-Sync-SEN
Kod produktu: HUN SOLARSYNC-SEN
Dostępność: Na magazynie
Stara cena: 550.57 PLN
Cena brutto: 407.80 PLN
Cena netto: 331.54 PLN
Ilość:
Zapytaj o produkt Drukuj (PDF)
Dane techniczne: Producent   : Hunter
Rodzaj czujnika   : deszczu
Rodzaj podłączenia   : Przewodowy

Czujnik ewapotranspiracji Hunter Solar - Sync SEN do sterownika ACC, I-Core, ICC2, nowy model PRO-C 400/PCC seria, X-Core - zawiera czujnik Solar Sync bez modułu sterującego.

Solar-Sync firmy Hunter to czujnik przeprowadzający automatyczną regulację systemu nawadniania na podstawie czynnika ewapotranspiracji, tj. ilości wody utraconej na skutek warunków atmosferycznych. Stacja pogodowa Solar-Sync zawiera w sobie dodatkowo dwa inne czujniki firmy Hunter- Rain Clik, Freeze-Clik- aby zebrać jak największej ilości informacji o panujących warunkach atmosferycznych.

Producent: Hunter

  • Sposób pracy: Wykorzystkuje czujnik solarny oraz miernik temperatury, zbiera dane na temat miejscowych warunków klimatycznych i atmosferycznych określając wartość ET- ewapotranspiracji oraz stopień zapotrzebowania roślin na wodę. Zawiera czujnik deszczu Rain-Clik oraz czujnik temperatury Freeze-Clik, które przerywają obwody na skutek opadów lub zbyt niskiej temperatury.
  • Montaż: Składa się z czujnika, który musi znajdować się w miejscu w pełni wystawionym na działanie promieni słonecznych i opadów deszczu. Niedozwolone jest montowanie czujnika w miejscu osłonionym, zacienionym- może powodować to nieprawidłową deregulację procesu nawadniania z powodu błędnych pomiarów. Miejsce montażu nie powinno pokrywac się z miejscem, gdzie pracują zraszacze. Czujnik musi być skierowany do góry. Ramię montażowe na śruby w zestawie. Maksymalna odległość od czujnika do modułu: 260 m (model przewodowy)
    Do zestawu również dołączony jest moduł, który należy wprowadzić do sterownika zgodnie z instrukcją danego modelu.
  • Regulacja: W razie potrzeby ręczna kalibracja
  • Dane elektryczne: bezprzewodowy

Wymiary:
Czujnik

Wysokość: 7,6 cm
Szerokość: 22 cm
Głębokość: 2,5 cm
Moduł
Wysokość: 4,4 cm
Szerokość: 13 cm
Głębokość: 1,9 cm

Czujnik nie wymaga konserwacji. Nie należy demontować go w okresie zimowym. Obudowa z wysokogatunkowego, odpornego na promienie UV polimeru chroni elementy.

Kompatybilny ze sterownikami ACC, I-Core, X-Core, nowa serią Pro-C/PCC 400

Kabel ziemny służy do podłączenia elektrozaworów do sterownika. 
Kabel ziemny do nawodnień
Złączka do izolacji kabli elektrycznych UY2 Konektor na 2 wyjścia pozwalający na skuteczną izolację połączeń elektrycznych przed wilgocią.
Konektory 3M (pchełki) na dwa kable UY2

Produkty podobne

Nasi klienci wybrali także

Nypel PP  
Nypel PP

Nypel PP

1.11 PLN
0.65 PLN
Uwaga: Posiadamy złączki PE firmy IRRITEC oraz NORMA GROUP, marka jest wybierana losowo. Na życzenie klienta możemy wysłać złączkę
Złączka PE GZ

Złączka PE GZ

3.81 PLN
2.53 PLN
Studzienka JUMBO Rain prostokątna z uchwytem  Skrzynka Jumbo Rain jest najczęściej stosowanym produktem wśród studzienek.
Studzienka JUMBO Rain prostokątna z uchwytem
Kabel ziemny służy do podłączenia elektrozaworów do sterownika. 
Kabel ziemny do nawodnień