Czujnik Hunter Solar-Sync

Czujnik Hunter  Solar-Sync
Kod produktu: HUN SOLARSYNC
Dostępność: Na magazynie
Stara cena: 732.49 PLN
Cena brutto: 496.85 PLN
Cena netto: 403.94 PLN
Ilość:
Zapytaj o produkt Drukuj (PDF)
Dane techniczne: Producent   : Hunter
Rodzaj czujnika   : ewapotranspiracji
Rodzaj podłączenia   : Przewodowy

Czujnik ewapotranspiracji Hunter Solar -Sync z modułem od sterowników PCC i Pro-C 300 - zawiera czujnik Solar Sync i moduł sterujący.

Solar-Sync firmy Hunter to czujnik przeprowadzający automatyczną regulację systemu nawadniania na podstawie czynnika ewapotranspiracji, tj. ilości wody utraconej na skutek warunków atmosferycznych. Stacja pogodowa Solar-Sync zawiera w sobie dodatkowo dwa inne czujniki firmy Hunter- Rain Clik, Freeze-Clik- aby zebrać jak największej ilości informacji o panujących warunkach atmosferycznych.

Producent: Hunter

  • Sposób pracy: Wykorzystuje czujnik solarny oraz miernik temperatury, zbiera dane na temat miejscowych warunków klimatycznych i atmosferycznych określając wartość ET- ewapotranspiracji oraz stopień zapotrzebowania roślin na wodę. Zawiera czujnik deszczu Rain-Clik oraz czujnik temperatury Freeze-Clik, które przerywają obwody na skutek opadów lub zbyt niskiej temperatury.
  • Montaż: Składa się z czujnika, który musi znajdować się w miejscu w pełni wystawionym na działanie promieni słonecznych i opadów deszczu. Niedozwolone jest montowanie czujnika w miejscu osłonionym, zacienionym- może powodować to nieprawidłową deregulację procesu nawadniania z powodu błędnych pomiarów. Miejsce montażu nie powinno pokrywać się z miejscem, gdzie pracują zraszacze. Czujnik musi być skierowany do góry. Ramię montażowe na śruby w zestawie. Maksymalna odległość od czujnika do modułu: 60 m (model przewodowy)
    Do zestawu również dołączony jest moduł, który należy wprowadzić do sterownika zgodnie z instrukcją danego modelu.
  • Regulacja: W razie potrzeby ręczna kalibracja
  • Dane elektryczne: okablowanie 2-żyłowe 1mm/18AWG, 12 mb. w zestawie

Wymiary:
Czujnik

Wysokość: 7,6 cm
Szerokość: 22 cm
Głębokość: 2,5 cm
Moduł
Wysokość: 4,4 cm
Szerokość: 13 cm
Głębokość: 1,9 cm

Czujnik nie wymaga konserwacji. Nie należy demontować go w okresie zimowym. Obudowa z wysokogatunkowego, odpornego na promienie UV polimeru chroni elementy.

Kompatybilny ze sterownikami Pro-C 300, PCC

Kabel ziemny służy do podłączenia elektrozaworów do sterownika. 
Kabel ziemny do nawodnień
Złączka do izolacji kabli elektrycznych UY2 Konektor na 2 wyjścia pozwalający na skuteczną izolację połączeń elektrycznych przed wilgocią.
Konektory 3M (pchełki) na dwa kable UY2

Produkty podobne