Zraszacze polowe na stojakach

2023-02-13

Firma HB-System z przyjemnością prezentuje Państwu, od wielu sezonów, szeroki wybór zraszaczy polowych do budowania deszczowni.

Zraszacze produkowane są w różnych długościach promieni - od kilku metrów do kilkudziesięciu metrów.

Dostępne są zraszacze zarówno sektorowe, jak i pełnoobrotowe.

Urządzenia wykonane są z tworzywa sztucznego, bądź z mosiądzu. 


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Stojaki pod zraszacze polowe
statywy pod zraszacze

Stojak pod zraszacz Light - stojak z grotami do wbicia w ziemię i regulowanym rozstawem ramion. Podstawa posiada dwustronne gwinty zewnętrzne 3/4" GZ. Do kompletu dołączone jest kolano wciskane (z możliwością jego odłączenia). 

Stojak nie jest polecany do zraszaczy o długim promieniu nawadniania tzw. "działek wodnych". Do stabilizacji zraszaczy o dalekim promieniu działania proponujemy stojak HEAVY lub stojak ze wspornikami. 

Do montażu zraszaczy bądź złączy plastikowych na stojak metalowy zalecamy zastosować przejściówkę ocynkowaną z uwagi na inny skok gwintów między elementem metalowym, a plastikowym. 


 

Statywy Irristand
stojaki do zraszaczy z wężykiem

irristand 50

Do zraszaczy o zasięgu do ok. 15 metrów istnieje możliwość wykorzystania specjalnych stojaków marki Naandanjain o nazwie Irristand.

Statyw Irristand składa się z metalowego pręta, bazy z gwintem 1/2" lub 3/4" oraz wężyka z wpinką.

Wpinkę należy wbić w utworzony w rurze sekcyjnej otwór celem podłączenia zraszacza do magistrali.

Z uwagi na małą przepustowość wężyka statyw polecany jest do zraszaczy o stosunkowo niskiej wydajności

np. 501-U, MAMKAD, 427, 5022.

Zraszacze polowe Naandanjain

Zraszacze polowe Naandanjain występują w różnorodnych modelach i posiadają dysze zamienne. W ofercie tej marki znajdą się zarówno zraszacze drobnokropliste polecane np. do upraw delikatnych lub polewania ślimaków jadalnych, jak i klasyczne zraszacze bijakowe plastikowe bądź mosiężne oraz działka wodne. Naandanjain produkuje także specjalną linię zraszaczy antyprzymrozkowych odpornych na niskie temperatury. 

Zraszacze polowe Rossi

Zraszacze polowe Rossi to urządzenia solidne i mało wymagające pod względem ciśnienia. Posiadają wersje sektorowe oraz pełnoobrotowe, W ofercie marki znajdują się zraszacze średniego zasięgu oraz działka wodne R25 i R25S. Rossi posiada także swój model zraszacza antyprzymrozkowego R3V.

Zraszacze polowe - inni producenci

Firma HB-System posiada w sprzedaży także produkty mniej popularnych marek, takich jak SIME, czy Netafim.