Lampy ogrodowe In-lite - nowoczesne oświetlenie ogrodu

2022-11-16

 

Eleganckie lampy do ogrodu In-lite to jakość premium na lata.

Sprawdź jakie zalety niesie za sobą wybór marki In lite do stworzenia systemu oświetlenia ogrodu!

 

Od sezonu 2022 firma HB-System (nawodnienia.eu) ma przyjemność zaproponować Państwu system oświetlenia ogrodowego premium firmy In lite. Firma in lite dokłada wszelkich starań, aby ulepszać swoje produkty z sezonu na sezon oraz proponować wysokiej jakości komponenty. Elementy instalacji in lite odpowiadają na potrzeby klientów wymagających, nowoczesnych, którym zależy na trwałym i efektownym oświetleniu ogrodu, a design odgrywa dla Nich kluczową rolę.

Nowoczesne lampy do ogrodu
lampy ledowe

 

 

Lampy do ogrodu in-lite to oświetlenie wykorzystujące żarówki LED.

 

Wysokiej jakości żarówki LEDowe charakteryzują się długim czasem świecenia przy małym zużyciu energii - nawet do 25 000 godzin świecenia pełną mocą.

 

Firma In-lite udziela gwarancji na 5 lat na wszystkie oprawy oraz transformatory. 

 

Nowoczesne lampy do ogrodu
minimalistyczny wygląd

 

 

Oświetlenie ogrodowe LED marki in lite może mieć rozmaite formy, kształty, wysokości etc. Większość opraw ogrodowych ma do wyboru jedno z 5-ciu wykończeń, dzięki czemu różne lampy można dopasować do siebie tworząc spójną kolekcję w ogrodzie.

 

Dostępne wykończenia (różowe srebro, ciemny szary, biały, corten oraz szary) pozwalają dopasować oświetlenie tak, aby korespondowało wyglądem z ogrodzeniem, nawierzchnią i elewacją prawie każdego budynku. 

 

Lampy zewnętrzne LED in lite mają w większości eleganckie i minimalistyczne kształty. Zależnie od woli użytkownika stanowią same w sobie ozdobę lub wtapiają się w otoczenie.

Nowoczesne lampy ogrodowe
łatwy montaż

 

Montaż lamp ogrodowych jest niezwykle uproszczony - każda lampa in lite posiada w komplecie zestaw do montażu (stopka lub/i grot) oraz złącze do podłączenia oprawy do kabla in-lite CBL.

 

Złącze zaciska się na kablu ręcznie - bez użycia żadnych narzędzi. Z uwagi na niskie napięcie oświetlenia - 12V - do podłączenia systemu nie potrzebujesz uprawnień, czy specjalnych umiejętności.

 

Wystarczy rozwinąć kabel w uprzednio przygotowanych rowkach, umieścić lampy w dowolnych miejscach i zacisnąć ich złącza na kablu w odpowiednim miejscu. na początku przewodu zainstalować transformator 12V, który wtyczką przyłączyć do gniazdka

-

i gotowe!