Aktualności

Wesołych świąt Wielkanocnych oraz mokrego Śmigusa-dyngusa!
AQUA TRAXX reprezentuje nową erę nawadniania, gdzie precyzja, oszczędność i zrównoważony rozwój są kluczowe. Dzięki tej zaawansowanej technologii, rolnicy mogą efektywnie zarządzać zasobami wodnymi, zwiększając wydajność upraw i jednocześnie dbając o środowisko naturalne. W obliczu wyzwań związanych z zmianami klimatycznymi i ograniczonymi zasobami wody, AQUA TRAXX staje się niezbędnym narzędziem dla zrównoważonego rolnictwa przyszłości.
Solidne, wydajne i łatwe w obsłudze rozwiązanie do oczyszczania wody używanej w systemach nawadniania. Dzięki swojej wysokiej jakości oraz zaawansowanej konstrukcji, ten filtr zapewni niezawodną ochronę dla roślin oraz efektywne wykorzystanie zasobów wodnych, przyczyniając się do osiągnięcia doskonałych rezultatów w uprawie.
06.02.2024 Czytaj więcej
Najbardziej opłacalne rozwiązanie do podpowierzchniowego nawadniania kropelkowego w każdych warunkach topograficznych i wodnych. Zintegrowany kroplownik DripNet PC™ AS z mechanizmem Anti-Siphon zapobiegającym zasysaniu cząsteczek gleby przez kroplowniki.
05.02.2024 Czytaj więcej
Co roku, w okresie późnej jesieni, najważniejszą czynnością jest zabezpieczenie naszego systemu nawadniania jeszcze przed pierwszymi przymrozkami. Jak już wiemy, strefa zamarzania spada poniżej głębokości zainstalowanych rurociągów, więc jeżeli nie chcemy aby nasza instalacja uległa uszkodzeniu na wskutek niskich temperatur, należy pozbyć się całej wody z systemu.
25.10.2023 Czytaj więcej
KULE LED 12V - nowoczesna i funkcjonalna ozdoba Twojego ogrodu!
28.09.2023 Czytaj więcej
Rusza nabór wniosków w programie "Moja Woda" mającym na celu pomoc w łagodzeniu skutków suszy i przeciwdziałaniu podtopieniom budynków w Polsce!
08.08.2023 Czytaj więcej
Z przyjemnością informujemy, że sterownik TM2 od tego miesiąca dostępny jest również w wersji wewnętrznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na modele 4, 6, 8 oraz 12-sekcyjne.
27.06.2023 Czytaj więcej
Linia Hydro-PC na rynku istnieje od 25 lat, a wyprodukowano już jej ponad 1,300,000,000 metrów! Hydro-PC ustanowiła standard niezawodności i trwałości. Jest jedną z najpopularniejszych linii kroplujących na świecie - wzorują się na niej inni producenci.
23.05.2023 Czytaj więcej
Wraz z rosnącą temperaturą na dworze zbliża się termin wysiewu wielu roślin uprawnych. Z tego względu przygotowaliśmy dla Was kilka krótkich instruktaży dotyczących uprawy i nawadniania wybranych roślin. Zapraszamy do zapoznania się z wypracowanymi przez nas informacjami.
17.04.2023 Czytaj więcej
W związku z nadchodzącą Wielkanocą życzymy Państwu ciepłych i rodzinnych Świąt w gronie najbliższych. Jednocześnie przypominamy, że to ostatni moment na wysyłkę profesjonalnego sprzętu do obchodów Lanego Poniedziałku, aby doszedł przed Świętami ;-)
06.04.2023 Czytaj więcej
Zadaniem nawodnień siewnych jest zapewnienie dobrych schodów nasion, kiełkowania bulw ziemniakow lub szybkie i pełne przyjęcie się sadzonej roślin. SPRAWDŹ JAK JE WYKONAĆ!
04.04.2023 Czytaj więcej